Anna Bardowska z „Rolnika” pochwaliła się sypialnią nowego domu. Pomysł na aranżację wnętrza nie mniej oryginalny niż czarna elewacja

Bardowska pokazała sypialnię

Bardowska pokazała sypialnię

Ania Bardowska z Rolnik szuka żony pochwaliła się sypialnią w nowym domu. Jak wygląda wnętrze? Jest jeden element, który wzbudził ogromne zainteresowanie internautów.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żony i znalazł w show Anię, w której się zakochał, a potem razem stworzyli szczęśliwą rodzinę. Wzięli ślub, a także powitali na świecie dwoje dzieci Jana i Liwię.

Małżonkowie postanowili, że zbudują wymarzony dom, czym jakiś czas temu pochwalili się na YouTube. Pokazali działkę, zdradzili, jak wygląda projekt ich wymarzonego gniazdka.

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie — powiedział Grzegorz na YouTube.

Potem na bieżąco pokazywali postępy na budowie, a także zdradzili szczegóły projektu. Krótko po tym udało nam się ustalić, jak ostatecznie będzie wyglądał ich dom.

Dom Bardowskich jest już prawie gotowy, a Ania zdecydowała się odpowiedzieć na pytania fanów, dotyczące kosztu całości.

Tak szczerze, nie mamy idealnie wyliczonych wszystkich wydatków poniesionych. Myślę, że jesteśmy koło miliona, tak plus minus, jesteśmy koło tej kwoty. Powiedzmy koło miliona. Dużo rzeczy już mamy opłaconych, których jeszcze nie mamy fizycznie w domu, ale już ponieśliśmy koszty, że coś jest zamówione – wyjawiła na YouTubie.

Teraz chętnie chwali się postępami, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. W niedzielę pokazała sypialnię.

Ania Bardowska z Rolnik szuka żony pokazała sypialnię nowego domu

Kiedy Ania pochwaliła się domem na Instagramie, wzbudziła niemałe kontrowersje, a internauci zażarcie dyskutowali na temat czarnej elewacji. Bardowska skomentowała te emocje na YuoTube:

Boleć mnie może tylko to, że ludzie tak agresywnie wyrażają swoje zdanie, że to jakiś dom pogrzebowy itd. To, że tak agresywnie wyrażają siebie, to świadczy chyba bardziej o nich. Mi też nie wszystko się podoba u innych – skwitowała.

Niezrażona jednak krytyką, pieczołowicie urządza gniazdo dla swoich bliskich. W niedzielę pochwaliła się sypialnią i huśtawką, która stanowi oryginalny element wnętrza.

W komentarzach internauci nie skąpili komplementów:

  • Piękna sypialnia i ty pięknie wyglądasz!
  • Swietne wnętrze.
  • Ta huśtwaka to sztos.
  • Aniu Kochana przepiękny dom wykończenia również piękne.

Jak wam się podoba dom Anny Bardowskiej?


Anna Bardowska pokazała sypialnię

Anna Bardowska pokazała sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×