Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała córeczkę. Sama słodycz!

Ania Bardowska - rodzinne zdjęcie

Ania Bardowska - rodzinne zdjęcie

Ania Bardowska niedawno urodziła swoje drugie dziecko, córeczka ma na imię Liwia i obie są już w domu. Teraz zdecydowała się pokazać dziewczynkę. Zobaczcie.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żony i znalazł tam swoją miłość, Anię. Uczucie między nimi trwa, a para doczekała się już drugiego dziecka. Niedawno Jasio został starszym bratem, a w domu Bardowskich pojawiła się Liwia.

Zobacz: Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” chwali się zaokrąglonym brzuchem. Jest o wiele większy niż gdy była w pierwszej ciąży!

Ania Bardowska pokazała córeczkę na rodzinnym zdjęciu

Ania Bardowska pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda Liwia. Na pięknej rodzinnej fotografii nie zabrakło też Jasia, starszego dziecka pary.

Szczęśliwa mama podpisała zdjęcie w wiele mówiący sposób:

Opis chyba niepotrzebny. Rodzina w komplecie. Nawet Jasiu skusił się na zdjęcie chociaż ostatnio za tym nie przepada #miłość#rodzina #dzieci #rodzeństwo #rolnik

Jako że Bardowscy byli jedną z ulubionych par programu Rolnik szuka żony, maja spore grono obserwujących, dlatego od razu pojawiły się zachwyty nad wyglądem małej Liwii, ale też całej rodziny.

Zobacz: Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” pokazali swojego słodkiego synka! To mały rozrabiaka

O tym, że 6 listopada urodziła Liwię, poinformowała kilka dni temu. Okazuje się, że nie obyło się bez komplikacji, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Napisała wtedy na swoim Instagramie:

Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo.

Zobacz: Polska seksbomba urodziła kilka miesięcy temu. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw


Ania Bardowska pokazała córeczkę

Ania Bardowska pokazała córeczkę

Anna Bardowska urodziła córeczkę

Anna Bardowska urodziła córeczkę

Grzegorz i Ania z programu Rolnik szuka żony zostaną rodzicami

Grzegorz i Ania z programu Rolnik szuka żony zostaną rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×