Szukaj

„Angelina Jolie to totalna s*ka”. Amerykańska modelka nie zostawiła suchej nitki na byłej Brada Pitta!

Brad Pitt Angelina Jolie

Caprice Bourret, popularna amerykańska modelka nie zostawiła suchej nitki na Angelinie Jolie. Gwiazda opowiedziała w tabloidzie o spotkaniu z byłą partnerką Brada Pitta. Aktorka zachowała się w skandaliczny sposób i odkryła swoje prawdziwe oblicze.

Opinii na temat Angeliny Jolie krąży w show-biznesie wiele. Jej bliscy przyjaciele nazywają ją oddaną matką i „świętą” walczącą o dobro potrzebujących na całym świecie. Neutralni mówią, że jest dobrą aktorką i skończoną pięknością, ale nie mają o niej zdania jako o osobie. Nie jest jednak tajemnicą, że po świecie chodzi wiele osób, które nie darzą aktorki sympatią. Ma łatkę aroganckiej, wyniosłej i nieprzyjemnej, co może być oczywiście powierzchownym wrażeniem – sporo osób zyskuje przy bliższym poznaniu. Okazuje się jednak, że poznanie aktorki wcale nie jest takie łatwe, a ona sama zdecydowanie nie pomaga w tym procederze.

Amerykańska modelka i aktorka, Caprice Bourret, w jednym z ostatnich wywiadów zapytana o zdanie na temat Angeliny, nieoczekiwanie zwyzywała ją w rozmowie z dziennikarzem:

Jadłam kiedyś obiad z Bradem Pittem, a później z Angeliną. Nie pamiętam, czy byli już wtedy małżeństwem. Brad był niesamowity, a Angelina to straszna s*uka. Nie odezwała się do mnie słowem przez cały wieczór. Siedziała naprzeciwko i gapiła się w przestrzeń. Poważnie, to było potworne doświadczenie.

Myślicie, że Jolie faktycznie jest taką zołzą?

Zobacz: Syn Alicji Bachledy-Curuś poznał Angelinę Jolie! Reakcja Henry’ego na widok gwiazdy mówi o niej wszystko!

Zobacz: Angelina Jolie po rozwodzie zadała Bradowi ostatni cios. Jej decyzja kompletnie go złamała

Zobacz: Stało się! Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWIEDLI SIĘ! To jednak nie koniec sądowej batalii


Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×