Angelina Jolie i Brad Pitt oszukani przez matkę adoptowanej córki. Wyszedł na jaw skandaliczny przekręt

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie kilkanaście lat temu adoptowała Zaharę, która miała zaledwie kilka miesięcy. Dziewczynka miała być sierotą. Po latach okazało się, że jej matka żyje i domaga się kontaktu z córką.

Angelina Jolie to jedna z największych gwiazd Hollywood. Aktorka od lat nie może narzekać na brak pracy i kolejnych zawodowych propozycji. Nieustannie pojawia się w kolejnych produkcjach, a w ostatnim czasie razem z dziećmi podróżowała po świecie promując film Eternals. Dzielnie towarzyszyły jej one na czerwonym dywanie, a szczególnie błyszczała nastoletnia Shiloh, która jest równie piękna jak jej mama. Córki aktorki promowały też less waste i pokazywały się na premierach w sukienkach, które wcześniej należały do gwiazdy.

Aktorka jest dowodem na to, że wielką karierę można połączyć z macierzyństwem. Jest ona matką sporej gromadki dzieci. Przez lata razem ze swoim mężem Bradem Pittem wspólnie wychowywali sześcioro dzieci (troje biologicznych i troje adoptowanych). Po wielu latach okazuje się, że podczas adopcjicórki doszło do oszustwa.

Angelina Jolie oszukana podczas adopcji córki

Angelina Jolie jest bardzo zaangażowaną mamą, ale jak wspominała w jednym z wywiadów szczególna więź łączy ją z najstarszą córką Zaharą, na której adopcję zdecydowała się w 2005 roku. Dziewczynka pochodzi z Etiopii, a kilkanaście lat temu aktorce przedstawiono bardzo smutną historię jej krótkiego życia. Matka jej adopcyjnej córki miała umrzeć na AIDS, a ojciec nie był znany. Po latach okazało się, że nie jest to prawdą. Mentewab Dawit Lebiso, która urodziła Zaharę żyje i nie rozumie, dlaczego ją uśmiercono.

Zahara została poczęta w wyniku gwałtu, po czym rodzina jej matki wyrzekła się kobiety. 19-letnia wówczas Lebiso rozważała aborcję, ale nie miała na nią funduszy. Namówiono ją, by oddała dziewczynkę do adopcji. Obecnie ma 35 lat i oznajmiła, że chciałaby mieć z nią kontakt.

Chcę tylko, żeby wiedziała, że ​​żyję, jestem tutaj i pragnę z nią rozmawiać. Nie oczekuję, że do mnie wróci, ale że skontaktuje się ze mną i chociaż porozmawia. Cały czas za nią tęsknię. Myślę o niej każdego dnia i pragnę ją usłyszeć, spojrzeć jej w oczy, zobaczyć twarz. Wiem, kiedy ma urodziny, ale jest mi smutno, bo nie mogę z nią świętować. Tak bardzo chciałbym uściskać ją wtedy i w inne wyjątkowe dni. Angelina jest dla niej lepszą matką, niż ja mogłabym być. Była z nią od dziecka, ale to nie znaczy, że za nią nie tęsknię – mówiła w Daily Mail.

Wyznała również, że rozwód Angeliny i Brada nie martwi jej. Wie, że wspaniale opiekowali się jej córką, a dzieci zostając z aktorką, nadal będą miały należytą opiekę. Wierzy też w dobre intencje Pitta.

Chciałabym, żeby moja córka została z Angeliną. Ona jest dobrą matką i wszystkie dzieci powinny zostać z nią. Przykro mi, że oni się rozwiedli. Nie wiem, kto ma rację, ale nie martwię się o Zaharę. Oboje na pewno kochają te dzieci i nie będą chcieli, aby spotkała je krzywda. Co do Brada Pitta, to mężczyzna, który opiekował się i troszczył się o moją córkę. To dobry człowiek – stwierdziła.

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak wygląda biologiczna matka Zahary. Trzeba przyznać, że nastolatka jest do niej podobna.


Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jestem pewna, ze jest jej lepiej z Jolie. Szczegolnie zwazajac na fakt, ze odlaczona zostala od Kobiety ktora Mala urodzila, kiedy miala zaledwie 6m-cy. Prawdziwa matka byla dla niej Angelina. Poza tym sporo lat jej zajelo by oglosci swoja tesknote za corka, ktorej nigdy nie miala.

 • Gość pisze:

  O matce Zahary brukowce pisały już lata temu, Angelina doskonale wiedziała, że jej matka żyje. Lepiej poczytajcie ile dzieci w Kambodży zostało skrzywdzonych przez Jolie. Ludzie z całego świata przyjeżdżali, żeby tak jak Angelina zaopiekować się jakąś sierotą, cwaniacy zaczęli otwierać kolejne sierocińce, a dzieci kupowali albo wręcz porywali biednym rodzicom.

 • Gość pisze:

  nie wiadomo kto oszukał a tzw matka chce kasy

 • Anna pisze:

  Dlaczego kłamiecie we w nagłówku? To nie matka oszukała ich tylko ośrodek adopcyjny , w dodatku oszukał i jej biologiczna matkę jak i Angelinę i Brada. Manipulacja dla większej klikalności czym rozbicie się od TVP PiS?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×