Szukaj

„Angelina zombie” w więzieniu musiała zmyć makijaż. Upiorny sobowtór gwiazdy to tak naprawdę piękna kobieta

Angelina Jolie zombie

Angelina Jolie zombie

Fatemeh Khishvand, funkcjonująca na Instagramie jako Sahar Tabar, nazywana także zombie Angelina Jolie, została skazana na 10 lat więzienia przez reżim Iranu. 19-latka po zmyciu makijażu, wygląda zupełnie inaczej, niż kojarzymy ją z mediów. Zobaczcie.

Sahar Tabar, której prawdziwe nazwisko to Fatemeh Khishvand, zyskała setki tysięcy obserwujących po tym, jak jej zdjęcia przypominające wersję zombie Angeliny Jolie stały się viralem w sieci. 5 października 2019 r. 19-latka została aresztowana w Iranie wraz z trzema innymi kobietami, które z powodzeniem udzielają się na Instagramie. Sahar została skazana na 10 lat więzienia za swoją działalność w Internecie.

Po aresztowaniu musiała zmyć makijaż. W rzeczywistości jest piękną dziewczyną.

Jak wygląda Zombie Angelina Jolie bez makijażu?

Fatemeh Khishvand została pokazana na zdjęciu z matką po tym, jak została zwolniona za kaucją po fali protestów w państwie i ogromnej presji mediów. Wygląda na nich zupełnie inaczej, niż wszyscy myślą.

19-latka stała się gwiazdą mediów społecznościowych, ponieważ jej mocno zniekształcone zdjęcia sprawiały, że ludzie myśleli, że chirurgicznie zmieniła twarz, aby wyglądać na niesamowicie wychudzoną. Przerażające zdjęcia w mediach społecznościowych, ale jej umiejętności w zakresie Photoshopa rozgniewały twardy reżim w Teheranie, a w zeszłym tygodniu została skazana za to na 10 lat więzienia. Społeczeństwo zareagowało protestami. Wiadomość o aresztowaniu Tabar obiegła media, również zagraniczne. Udało się jej wyjść za kaucją.

W rozmowie z irańską telewizją po raz kolejny wyjaśniła, że to, co pokazywała na Instagramie, a co dało jej rozgłos, to praca z makijażem i metodami cyfrowymi, jej kreacja na potrzeby mediów społecznościowych. Kiedy zaś mówiła, że przeszła 50 operacji plastycznych, żeby osiągnąć taki wygląd, to był tylko żart. W rzeczywistości tak nie wygląda i nawet już przed ogłoszeniem wyroku pokazała swoją twarz.

W rzeczywistości Sahar to piękna młoda kobieta niezwykle uzdolniona, której talent stał się przyczyną jej kłopotów, gdyż opresyjny reżim uznał jej działalność za szkodliwą.

Tabar po aresztowaniu nawet prosiła publicznie o wstawiennictwo Angelinę Jolie, która zajmuje się w swojej działalności charytatywnej, między innymi walką o prawa kobiet.

W naszej galerii zdjęcia Sahar.


Angelina Jolie Zombie w charakteryzacji i bez

Angelina Jolie Zombie w charakteryzacji i bez

Angelina Jolie Zombie bez makijażu

Angelina Jolie Zombie bez makijażu

Sahar Tabar - Zombie Angelina Jolie

Sahar Tabar - Zombie Angelina Jolie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×