Szukaj

Angelina Jolie wprowadziła nagle zmiany w sprawie rozwodowej z Bradem Pittem. Była pod ścianą

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie została zmuszona do zmian w swojej sprawie rozwodowej, a dokładniej tej mówiącej o opiece nad dziećmi. Została przyparta do muru. Co się wydarzyło?

Saga rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa. Na początku miesiąca rozpoczął się kolejny etap procesu – ten dotyczący opieki nad dziećmi. To najbardziej drażliwa sprawa między byłą parą. Aktor nie odpuszcza, a gwiazda Czarownicy nie zamierza iść z nim na ugodę. Jednak na jej drodze pojawiły się przeszkody. Jak sobie z nimi poradziła?

Angelina Jolie wprowadza zmiany w zespole prawników zajmujących się rozwodem

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli szczęśliwy związek, który ostatecznie skończył się zawarciem związku małżeńskiego. Gdy jednak media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Od zerwania toczą spór o opiekę nad dziećmi. Pomimo upływu czasu, wciąż nie potrafią się dogadać:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — mówi informator Us Weekly.

Obecnie ruszył proces, w którym ma zapaść decyzja w tej sprawie, a Angelina, przyparta do muru, tasuje swój zespół prawników. Aktorka rozstała się z prawniczką rozwodową Priyą Sopori, jak donosi Daily Mail w środę 28 października.

Z artykułu wynika, że ​​nie jest jasne, czy Angelina zwolniła ją, czy też prawniczka sama podjęła decyzję o odejściu z pracy. Jolie obecnie walczy z zakusami Brada Pitta, aby zapewnić 50/50 prawa do opieki nad swoimi dziećmi.

Angelina walczyła zębami i pazurami, aby zdobyć to, czego chce w tym rozwodzie, a zwłaszcza jeśli chodzi o jej dzieci, nie wycofa się do końca.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zmieniła prawnika, po rozstaniu z Laurą Wasser w 2018 r. Obecnie w toczącym się sporze reprezentuje ją wyłącznie Samantha DeJean.

Proces o opiekę nad dziećmi rozpoczął się na początku miesiąca. Pozostaje czekać na doniesienia o decyzji sądu.


Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×