Szukaj

Angelina Jolie pierwszy raz o powodach rozstania z Bradem Pittem. Szczere słowa w „Vogue”

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie otwarcie opowiada o swoim zerwaniu z Bradem Pittem. Jaki był powód ich rozstania?

 

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się ze sobą w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. On był wtedy mężem  Jennifer Aniston. Nowa miłość okazała się jednak o wiele silniejsza i zostawił ją, żeby budować życie z Jolie.

Ich romans wywołał ogromne poruszenie. Na początku odcinali się od plotek. Twierdzili, że jedyne co ich łączy to przyjaźń. Czas jednak zweryfikował doniesienia. Ostatecznie potwierdzili swój związek, pojawiając się publicznie na jednej z imprez. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a powody rozstania długo nie były znane.

Angelina Jolie pierwszy raz od czasu rozwodu z Bradem Pittem, wyznała, jaki był powód ich rozstania. W najnowszym wywiadzie zdradziła długo utrzymywany sekret.

Dlaczego Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem?

Angelina i Brad są rodzicami sześciorga dzieci – Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh i bliźniaków Knox i Vivienne. W najnowszym wywiadzie zapytano ją, jak utrzymuje zdrowe środowisko dla swoich dzieci po rozwodzie.

Rozstałam się z Bradem się dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja – powiedziała Angelinie Vogue  – Nadal skupiam się na ich uzdrawianiu. Niektórzy skorzystali z mojej ciszy, a dzieci widzą w mediach kłamstwa o sobie, ale przypominam im, że znają prawdę i własne umysły. W rzeczywistości jest to sześcioro bardzo odważnych, bardzo silnych młodych ludzi.

Można się domyślać, że relacja stała się bardzo napięta i dla spokoju swoich dzieci, Angelina zdecydowała najpierw o separacji, a potem rozwodzie.


Angelina Jolie w McDrive

Angelina Jolie w McDrive

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina JoliAngelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles e z córk? Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×