Szukaj

Angelina Jolie popełniła fatalny błąd, a Brad Pitt to od razu wykorzystał. Chodzi o dzieci!

Angelina Jolie straci prawa do opieki nad dziećmi?

Angelina Jolie jest niebezpiecznie blisko utraty praw do sprawowania opieki nad własnymi dziećmi. Jak donosi TMZ, wszystko przez jej nierozsądne zachowanie względem Brada Pitta. Aktorka ogranicza byłemu partnerowi kontakty z szóstką ich pociech jak tylko może, a wywiezienie ich do Londynu, gdzie aktualnie powstają zdjęcia do drugiej części disneyowskiej Maleficent przelało czarę goryczy.

Według najnowszych doniesień, sędzia wychodzi z założenia, że separowanie dzieci od ojca jest dla nich szkodliwe i dalsze postępowanie w tym tonie może mieć na nie zły wpływ. Zdecydował nawet, że Pitt będzie mógł teraz dzwonić i SMS-ować ze swoimi pociechami bez konieczności pytania Angeliny o zgodę, a ona nie będzie miała prawa do monitorowania tych rozmów.

Kiedy Brad Pitt spotka się z dziećmi?

Najnowszy raport w sprawie ujawnił także wakacyjny harmonogram spotkań, który wcześniej był bardzo krzywdzący w stosunku do Brada. Teraz aktor dostał pozwolenie na spędzenie 10 dni w Londynie z Zaharą, Paxem, Maddoxem, Vivienne, Shiloh i Knoxem w połowie czerwca. Będzie mógł spędzić cztery godziny dziennie z jednym z nich lub z parą. Pod koniec czerwca dostanie już 10 godzin dziennie, a w połowie lipca będzie mógł zabrać do siebie dzieciaki na pełne cztery dni. Gdy lipiec dobiegnie końca, aktor zabierze dzieci do Los Angeles na cały tydzień.

Podczas spotkań Brada z dziećmi w Wielkiej Brytanii ma być obecny wyznaczony przez sąd dziecięcy psycholog. Ma on nadzorować spotkania, obserwować maluchy i układać rodzicom plan dnia, by każde dziecko spędziło z ojcem tyle czasu, ile potrzebuje. W Kalifornii będzie on zaś trzymał rękę na pulsie i pilnował, by Angelina kontaktowała się z dziećmi tylko tyle, na ile pozwolił jej sąd, czyli raz dziennie przez telefon.

Które dzieci Angeliny Jolie wyjadą do Los Angeles?

Jeśli chodzi o 16-letniego Maddoxa, będzie on mógł sam decydować ile czasu chce spędzić ze swoim ojcem, ale biorąc pod uwagę ich wcześniejsze relacje, prawdopodobnie pozostanie wierny Angelinie i nie wyjedzie do Los Angeles z resztą rodzeństwa.

Nad głową Jolie bez wątpienia zbierają się ciemne chmury. Myślicie, że opanuje się zanim straci opiekę?

7 filmów, dzięki którym Angelina Jolie przeszła do historii kina. Widzieliście je wszystkie?

Angelina Jolie się chowa! Piękna Jennifer Aniston błyszczała na luksusowej kolacji! Nie była sama!

Zjawiskowa Angelina Jolie założyła rogi i stała się okrutną czarownicą! Jej młodsza koleżanka pokazała pierwsze zdjęcia z planu „Maleficent II”!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×