Angelina Jolie chciała poniżyć Jennifer Aniston? Aż trudno uwierzyć, że mogła zrobić coś takiego…

Jennifer Aniston jest zbulwersowana Angeliną Jolie

Jennifer Aniston jest zbulwersowana Angeliną Jolie

Jennifer Aniston oburzona fabułą filmu Angeliny Jolie

Nie od dziś wiadomo, że Jennifer Aniston nie darzy sympatią Angeliny Jolie. W przypadku gwiazdy jest to jednak uzasadnione. W końcu to właśnie Angelina była powodem, dla którego rozbiło się małżeństwo Aniston i Brada Pitta.

Media długo spekulowały o tym, że gwiazda serialu Przyjaciele nie może pogodzić się z utratą ukochanego. Dopiero od niedawna można śmiało powiedzieć, że aktorka ułożyła sobie życie na nowo i w końcu pogodziła się z przeszłością. W sierpniu tego roku gwazda poślubiła aktorja, Justina Therouxa.

Okazuje się jednak, że niechęć Jennifer do Angeliny ponownie zaczęła wzrastać. Na ekrany kin właśnie trafił film Nad Morzem w reżyserii Jolie i Pitta. Fabuła opowiada historię kryzysu pewnego małżeństwa. Była żona Pitta uważa, że filmowe wydarzenia są łudząco podobne do tych, jakie miały miejsce w trakcie ich małżeństwa. Jennifer szczególną uwagę zwróciła na podwójne poronienie głównej bohaterki. Gwiazda doświadzczyła bowiem tej samej traumy. Jest zbulwersowana faktem, że Brad mógłby zdradzić swojej nowej wybrance tak intymne sekrety poprzedniej żony.

jak informują media, wojna między Aniston a Jolie zawrzała na nowo.

Myślicie, że Angelina celowo zadrwiła z Jennifer?

Zobacz: Jennifer Aniston zdradziła, jak udało jej się utrzymać ślub w tajemnicy

Jennifer Aniston

Fotografia: ONS

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×