Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Angelina Jolie zabrała głos pierwszy raz od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem! Jednak wpis z nagraniem zniknął!

Angelina Jolie z wizytą w Grecji (fot. East News)


Nagranie z przemówieniem Angeliny Jolie zniknęło z Twittera

Angelina Jolie zabrała głos pierwszy raz od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem dwa miesiące temu. Wszyscy od tej pory zastanawiali się, co się z nią dzieje.

Jakiś czas temu wyraźnie wychudzony lecz uśmiechnięty Brad Pitt pojawił się na premierze swojego filmu „Sprzymierzeni”. Ostatnie przeżycia bardzo odbiły się na jego wyglądzie zewnętrznym. Jolie jednak unikała wystąpień publicznych, do czasu.

Kilka dni temu na Twitterze pojawiło się nagranie aktorki w ramach działalności charytatywnej dla Międzynarodowego Trybunału Karnego. Zabrała głos w sprawie praw najmłodszych, zmiany przepisów dotyczących ich bezpieczeństwa i większych kar, dla ludzi znęcających się nad dziećmi.

To promyk nadziei. Wierzę, że nowa polityka dotycząca praw dzieci powinna być przestrzegana. Szczególnie cieszy mnie zaangażowanie, obejmujące przestępstwa przeciwko najmłodszym. Gratuluję prokuraturze i wszystkim, którzy pracowali nad nowymi zasadami – cytuje Party.pl

Aktorka jak zawsze przy tego typu akcjach wystąpiła w bardzo skromnej stylizacji. Jednak wpis szybko zniknął z sieci, kiedy sąd uniewinnił Pitt od zarzucanych mu czynów znęcania się nad dziećmi.

Zobacz: Kolejny triumf Brada Pitta! FBI potwierdza!

Czy Angelina i Brad mają jeszcze szansę wrócić do siebie? Podobno dzieci pary wypisują do mamy maile, w których proszą żeby pogodzili się na Święto Dziękczynienia. Tylko Madox, jest po stronie matki i nie chce pogodzić się z ojcem.

Myślicie, że mają jeszcze szanse wrócić do siebie? W końcu łączy je nie tylko 12 lat związku, ale też gromadka dzieci, które zapewne kochają oboje rodziców po równo i tęsknią za tatą.

Zobacz: Angelina Jolie zareagowała na triumf Brada Pitta! „Zadzwonił do syna ze łzami w oczach”!

Brad Pitt zdradził Angelinę Jolie z Marion Cottilard

Angelina Jolie wygłosiła przemówienie, pierwszy raz od ogłoszenia rozwodu

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×