Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i...

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!
Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do...

Dziś sobota, 23.06.2018

Słodka zemsta Angeliny Jolie na Bradzie Pitcie! Wyprowadzi się z dziećmi do… Dalej się nie dało?

Brad Pitt wyprowadza się od Angeliny Jolie?Gdzie Agenlina Jolie zamieszka z dziećmi po rozwodzie?

Angelina Jolie nie może znieść, że w oczach opinii publicznej jest tą, która chciała niewinnego Brada Pitta pozbawić wszystkiego, czyli dzieci. To pierwszy raz kiedy przebojowa Angie ma tak zły pr – nigdy wcześniej nie była odbierana jako ta, która krzywdzi innych – piła krew, całowała się z własnym bratem, miewała romanse z kobietami, ale nigdy nie miała wizerunku „tej okrutnej”. Niestety, od momentu złożenia papierów rozwodowych Angelina rozpoczęła batalię przeciwko Bradowi Pittowi – były oskarżenia o zdradę, alkoholizm, przemoc psychiczną i fizyczną wobec dzieci czy narkomanię. Zarówno zawiadomiona przez prawniczkę aktorki, hollywoodzką „rozwodowa królową” opieka społeczna i FBI po przeprowadzeniu śledztw nie znalazły dowodów na jakiekolwiek oskarżenia Angeliny.

Koncyliacyjny Brad chodzi na terapię, spotyka się z dziećmi dokładnie wtedy, kiedy Angelina się zgodzi, rzucił marihuanę i poszedł nawet na terapię, tymczasem jego była żona nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Angelina dwa dni temu udzieliła emocjonalnego wywiadu BBC, w którym ze łzami w oczach opowiadała jak jest jej teraz bardzo trudno. Tymczasem doszły do nas słuchy, że być może jest jej trudno, natomiast nie powstrzymuje to jej przed nagłą decyzją kupienia domu w Londynie! 

Ona jest teraz przekonana, że opinia publiczna jej nienawidzi, że to ona jest czarnym charakterem w tej historii, i nie może tego znieść, jest tak przerażona i upokorzona, ze chce zacząć od nowa – w Europie! Zakochała się domu, jest już po negocjacjach i była ostatnio widziana w okolicy z dziećmi, którym pokazywała nowe otoczenie. (tłum. JastrzabPost)

Dom Angeliny Jolie w Londynie – jak wygląda?

Dom jest wielki, piękny, z 1925 roku, a przed Angeliną mieszkał w nim menadżer Rolling Stonesów, ale co NAJciekawsze, zaledwie dziesięć minut od nowego lokum Jolie  mieszkają Arminka Helic i Chloe Dalton – dwie „wiedźmy” (to słowa Brada), które zawsze były blisko aktorki, z którymi konsultowała najdrobniejsze ruchy w swojej karierze i których nikt z jej otoczenia nie znosił, a które sugerowały aktorce karierę polityczną sekretarza generalnego ONZ (!).

Aktor uważał, że Angie ma regularnie „prany mózg” przez ten duet, i obwiniał obydwie kobiety o odsunięcie żony. Rzecznik Brada, jak i sam aktor, nie skomentowali jeszcze tych rewelacji, ale Brad podobno powiedział swoim prawnikom, że jeśli ona się zdecyduje na wyprowadzkę z dziećmi na inny kontynent to ten rozwód zrobi się naprawdę brzydki. Tak jakby już nie był…

Zobacz: Nie czekaliśmy długo! Brad Pitt skomentował słowa Angeliny Jolie o rozwodzie!

Zobacz: To jednak nie była wina Angeliny? Po latach wypłynęły szokujące doniesienia odnośnie rozstania Brada Pitta i Jennifer Aniston!

Angelina Jolie wyprowadzi się ze Stanów do Londynu?

Angelina Jolie wyprowadzi się ze Stanów do Londynu?

Angelina Jolie z dziećmi wyprowadzi się do Londynu?

Angelina Jolie z dziećmi wyprowadzi się do Londynu?

Gdzie zamieszka Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem?

Gdzie zamieszka Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem?Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×