Szukaj

Uśmiechnięta Angelina Jolie bryluje z dziećmi na premierze filmu! Celowo złamała umowę z Bradem Pittem?

Brad Pitt

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu w Nowym Jorku

Angelina Jolie przyłapana z dziećmi na premierze filmu w Nowym Jorku. Gwiazda zabrała Zaharę, Paxa, Knoxa i Maddoxa na Serendipity, mimo umowy z Bradem Pittem. Według ustaleń z byłym mężem, miała trzymać dzieci z daleka od show-biznesu jeśli tylko jest to możliwe. Dlaczego złamała ustalenia?

Wygląda na to, że Angelina Jolie nie cofnie się przed niczym by zagrać na nerwach swojemu eks. Gwiazda, która na początku grudnia rozwiązała kłopotliwy problem z opieką nad dziećmi, ostatecznie kończąc z dzielonymi prawami – a starała się o wyłączne – kolejny raz udowodniła, że Brad Pitt nie będzie miał z nią lekko po rozwodzie. Tym razem, a jakże, również poszło o dzieci.

Po zeszłorocznych przebojach z Angeliną, ciągającą swoje pociechy na czerwone dywany, gale i premiery, Brad miał stanowczo sprzeciwić się takiemu procederowi i zażądać, by Jolie przestała na siłę wciągać dzieci w show-biznes, w którym z racji nazwiska i tak siedzą już po uszy. Aktorka miała zgodzić się z nim, że nadmierne eksponowanie szóstki pociech na zainteresowanie mediów nie jest dobrym pomysłem. Najwyraźniej zrobiła to tylko na rzecz rozprawy o ustalenie praw do opieki, bo 21 lutego znów pojawiła się na ściance w towarzystwie Paxa Jolie-PittaMaddoxa Jolie-PittaZahary Jolie-Pitt oraz Knoxa Jolie-Pitta.

Myślicie, że niepotrzebnie ryzykuje utratą praw do opieki? Sama wkłada Bradowi broń w dłoń…

Nowy romans Angeliny Jolie wywołał trzęsienie w show-biznesie! Po Bradzie związała się z kochankiem największych seksbomb!

Paparazzi dorwali Angelinę Jolie z synem na zakupach. Oto, co mu kupiła w luksusowym butiku

Charlize Theron i Brad Pitt przekazali dobrą nowinę i wywołali trzęsienie w show-biznesie! W Angelinie Jolie aż się zagotowało!


Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu w Nowym Jorku

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu w Nowym Jorku

Angelina Jolie i Pax na zakupach

Angelina Jolie i Pax na zakupach

Angelina Jolie z synem wsiadają do limuzyny

Angelina Jolie z synem wsiadają do limuzyny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×