Szukaj

Angelina Jolie przyłapana z dzieckiem w samolocie! W tak świetnej formie dawno jej nie widzieliśmy. Zdjęcie podbija internet

Angelina Jolie została przyłapana podczas podróży samolotem. Gwiazda przyleciała do Londynu. Jak wyglądała i zachowywała się na pokładzie? Kto jej towarzyszył? Przystojny członek załogi ujawnił wszystkie szczegóły i pokazał wspólne zdjęcie, które podbiją media na całym świecie.
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie nie może narzekać na brak popularności. Gwiazda niemalże od początku swojej kariery wzbudza ogromne zainteresowanie kolorowej prasy na całym świecie. Najpierw media interesowały się nią, jako córką amerykańskiego aktora, Jona Voighta, zaś potem, gdy była już rozchwytywaną aktorką, budziła sporo emocji za sprawą licznych związków, z których najgłośniejszym był ten z Bradem Pittem.

Obecność na czołówkach najróżniejszych gazet, liczne skandale, kontrowersje, kampanie reklamowe, czy w końcu role w hitowych produkcjach sprawiły, że Angelina jest jedną z najbardziej sławnych na świecie aktorek XXI wieku. Nic dziwnego, że gwiazda nie może spokojnie zrobić zakupów, wyskoczyć na lunch, a nawet udać się w podróż samolotem, o czym ostatnio przekonała się po raz kolejny.

Zobacz: Angelina Jolie zakochana! Nowy partner gwiazdy to chudziutki młodzik! Totalne przeciwieństwo Brada Pitta!

Angelina Jolie przyłapana podczas lotu samolotem

Angelina Jolie została przyłapana na pokładzie linii American Airlines podczas lotu z Nowego Jorku do Londynu. 11 sierpnia gwiazda przyleciała do stolicy Wielkiej Brytanii. Powód jej wizyty w centrum Anglii nie jest bliżej znany. Brytyjskie i amerykańskie media milczą w tym temacie jak zaklęte, choć po publikacji ostatniego zdjęcia zapewne kwestią czasu jest, aż ruszy lawina spekulacji na temat pobytu byłej żony Brada w europejskim kraju. A wszystko to za sprawą przystojnego członka załogi, który, widząc ubraną na czarno seksbombę, poprosił ją o wspólne zdjęcie.

Fotografia Jamesa w towarzystwie Angeliny błyskawicznie stała się viralem w serwisach społecznościowych. Wielu internautów zwraca uwagę na fakt, że Jolie podczas podróży prezentowała się fantastycznie. Jej sylwetka na zdjęciu nie wygląda niezdrowo, na twarzy gości promienny uśmiech, a cera i włosy prezentują się jak w reklamie luksusowych perfum – czyli jest dokładnie inaczej niż jeszcze kilka tygodni temu twierdziła amerykańska prasa brukowa.

Zobacz: Angelina Jolie nie je od 34 dni i wygląda jak zombie? Koszmarne zdjęcia gwiazdy na okładce tabloidu

Angelina Jolie, prawdziwe piękno wewnątrz i na zewnątrz! To taka przyjemność, że mogliśmy cię gościć na pokładzie zeszłej nocy – napisał szczęśliwy Brytyjczyk, który spotkał hollywoodzką tuzę podczas lotu.

Z kim Angelina Jolie przyleciała do Londynu?

Wirtualni znajomi Jamesa nie omieszkali pogratulować mu niecodziennego pasażera na pokładzie. W komentarzach po zdjęciem na Instagramie pojawiło sporo serdecznych słów pod adresem gwiazdy:

  • James, muszę ci powiedzieć, że jesteś prawdziwym gentlemanem, i twoja gościnność i słowa o Angelinie Jolie są takie miłe.
  • Czy ona jest tak samo urocza jak w filmach?
  • Dzięki, że to wrzuciłeś do sieci. Jestem pewny, że Angelina była pod tak samo wielkim wrażeniem ciebie, jak ty jej!
  • Co za szczęściarz z ciebie! Jak miła jest prywatnie? Czy była ze wszystkimi dziećmi?

Mężczyzna odpowiedział na ostatni z powyżej zacytowanych komentarzy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że:

Nie mogła być już milsza. Było z nią najmłodsze dziecko. Co za słodziak!

Oznacza to, że Angelina Jolie przyleciała do Londynu razem z Knoxem lub Vivienne.

Teraz pora na zdjęcia gwiazdy zrobione przez brytyjskich paparazzi. Czekamy.

Zobacz: Przyjaciółka Angeliny Jolie opublikowała zdjęcia z osiemnastki jej syna! Tak się bawią w Hollywood!


Angelina Jolie przyłapana na pokładzie linii American Airlines

Angelina Jolie przyłapana na pokładzie linii American Airlines

James – członek załogi American Airlines

James – członek załogi American Airlines

James – członek załogi American Airlines

James – członek załogi American Airlines

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×