Szukaj

Angelina Jolie wpadła w furię! Decyzja sądu jest nieodwołalna!

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie ma zakaz wywożenia dzieci z USA

Jak się okazuje, z cywilizowanego rozwodu ostatecznie wyszło wielkie fiasko. Angelina Jolie i Brad Pitt właśnie wstąpili na wojenną ścieżkę, a wszystko przez szóstkę ich dzieci, o opiekę nad którymi właśnie zaczynają walczyć. Jak donoszą amerykańskie tabloidy, Angelina wpadła w furię gdy okazało się, że Brad zablokował jej możliwość wywiezienia dzieci ze Stanów Zjednoczonych.

Aktorka często podróżuje z misjami humanitarnymi oraz ze względu na swoją pracę w show-biznesie. Niedługo będzie musiała wyjechać do Londynu, gdzie odbywają się zdjęcia do drugiej części Czarownicy. Planowała zabrać ze sobą dzieci i nieoczekiwanie natrafiła na ścianę: sąd zakazał jej wywożenia pociech poza granice USA, a aktorka nie ma żadnego sposobu na to, by ten zakaz obejść. Nic dziwnego, że straciła panowanie nad nerwami.

Wciąż próbują określić zasady, ale Angelina nie jest szczęśliwa. Chciała zabrać dzieci ze sobą do Londynu, gdy będzie kręciła film. Jest wściekła, że proces jej to uniemożliwia. Rozmawiają cały czas o tym jak powinno to wyglądać i nawet ludzie w ich najbliższym otoczeniu są już zmęczeni – wyjawia źródło MailOnline.

Gwiazda od początku walczyła z mężem o prawa do opieki i kiedy tylko mogła, ograniczała mu kontakt z dziećmi zasłaniając się jego alkoholizmem. Nic więc dziwnego, że gdy Brad odbił piłeczkę, wpadła w furię. Mimo kości niezgody, którą stały się dzieci, wszystko wskazuje na to, że w przeciągu kolejnych tygodni rozwód zostanie sfinalizowany:

Ustalili już warunki rozwodu. Próbują sfinalizować sprawę ze swoimi prawnikami, a dokumenty powinny być wypełnione w ciągu następnych tygodni. To naprawdę spora zmiana, biorąc pod uwagę oskarżenia, jakimi Angelina obrzuciła Brada, ale teraz są na niezłych warunkach. Oboje zdecydowali, że dla dobra dzieci powinni utrzymać zdrową relację – dodaje tabloid.

Ciekawe, czy Angelina będzie o tym pamiętać jeśli Brad odbierze jej prawa do opieki…

Angelina Jolie dostała kosza! Jej kochanek miliarder znalazł sobie jej młodszego klona! Przyszli razem na MET Galę 2018

Kasia Nosowska nie przestaje zadziwiać! Wystylizowała się od stóp do głów i wygląda jak Angelina Jolie! „Miazga!”

Angelina Jolie wiła się jak opętana, aż nagle straciła przytomność! Wszystko przez Brada Pitta!


Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×