Szukaj

Chytry plan Angeliny Jolie wyszedł na jaw. To dlatego spotkała się z Bradem Pittem

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie nie może znieść tego, że Brad Pitt najwyraźniej planuje się pojednać z byłą żoną, Jennifer Aniston. Podobno jest zdeterminowana, żeby do tego nie dopuścić.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli najgłośniej komentowana parą Hollywood. Zaczęli spotykać się w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith, kiedy aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Zdecydował się na rozstanie z ówczesną partnerką i wdał się w gorący romans, który zakończył się ślubem.

Związek tych dwojga nie obył się bez echa – ich twarze gościły na okładkach chyba wszystkich plotkarskich gazet na świecie. Na początku twierdzili, że to, co ich łączy to jedynie przyjaźń, jednak czas pokazał, że było inaczej. Ostatecznie potwierdzili swój związek, pojawiając się publicznie na jednej z imprez. Ich relacja nie przetrwała, rozstali się i przeżyli nieprzyjemny rozwód – bardzo długo walczyli o dzieci i majątek.

Angelina Jolie niedawno pierwszy raz, wyznała, jaki był powód rozstania – w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła długo utrzymywany sekret.

Rozstałam się z Bradem dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja – powiedziała Angelinie w Vogue  – Nadal skupiam się na ich uzdrawianiu. Niektórzy skorzystali z mojej ciszy, a dzieci widzą w mediach kłamstwa o sobie, ale przypominam im, że znają prawdę i własne umysły. W rzeczywistości jest to sześcioro bardzo odważnych, bardzo silnych młodych ludzi.

Wydawałoby się, że to skończy spekulacje tabloidów, na temat ewentualnego pojednania pary, jednak jest inaczej.

Angelina Jolie nie chce dopuścić do związku Brada Pitta i Jennifer Aniston

Informatorzy, do których dotarł Women’s Day twierdzą, że owszem, Angelina dąży do pojednania z Bradem, ale tym razem nie chodzi jej o romantyczną relację, nie chce tylko dopuścić do jego związku z Jennifer Aniston.

Aktorka chce tylko udowodnić, że mogłaby odzyskać Pitta, gdyby tylko chciała. Nie ma zamiaru nigdy się z nim wiązać, ale z całą pewnością planuje uczynić wszystko, żeby pokrzyżować plany byłego męża i jego pierwszej żony. Pierwszym krokiem do tego ma być to, że znowu nawiązuje z aktorem przyjacielską więź i nawet spędzili razem dwie godziny w jej domu, gdy odwiedzał dzieci.

Zapowiada się ciekawie, czekamy na dalsze doniesienia prasy zza oceanu.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×