Szukaj

Angelina Jolie trafi za kratki? Brad Pitt ma chytry plan. Tak chce usunąć z życia była żonę

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt wysyła Angelinę Jolie do więzienia. Ma już dość tego, że uprzykrza mu życie i opracował sprytny plan, jak tego dokonać. Co donosi zagraniczna prasa?

Wojna między Bradem Pittem i Angeliną Jolie trwa w najlepsze. Po wydawałoby się chwilowym spokoju i ociepleniu relacji – aktor był nawet widziany w jej posiadłości – znowu zawrzało. Tym razem jednak prasa nie ma wątpliwości, że gwiazdor ma kompletnie dosyć byłej żony i planuje posłać ją za kratki. W tym celu opracował chytry plan. Jaki?

Brad Pitt chce posłać Angelinę Jolie do więzienia

Być może Brad Pitt miałby jeszcze jakąś cierpliwość do byłej żony, ze względu na wspólne dzieci, ale ma już jej kompletnie dość – Angelina Jolie robi wszystko, żeby mu napsuć krwi i pokomplikować życie. Obecnie niszczy mu związek z piękną Polką – Nicole Poturalski, relacje z potomstwem i Jennifer Aniston. Jej zawiść i złość nie mają granic.

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — donosił niedawno magazyn Us Weekly.

Ponieważ postępowanie rozwodowe między nimi toczy się bardzo powoli, jeden z tabloidów donosi, że Brad Pitt zrobił drastyczny krok, aby uzyskać przewagę w toczącej się walce o opiekę nad dziećmi i pozbyć się jej na dobre. Jaki ma plan?

Jolie zostanie wsadzona do więzienia. Tabloid mówi, że Pitt zagroził jej tym, jeśli spróbuje ponownie przeciągnąć postępowanie.

Odmawia rozmowy z Angie… chyba, że ​​urzędnicy są u ich boku przez cały czas. Pitt nie boi się dzwonić na policję, jeśli ona krzyczy na niego w obelżywy sposób. Zebrał już na nią sporo dowodów.

Postanowił już się nie hamować. Wie, że jego obecność jest potrzebna dzieciom, nie zamierza także rezygnować z własnego życia, tylko dlatego, że nie podoba się to Angelinie. Wytoczył ciężkie działa. Ciekawe, kiedy ten dramat dobiegnie końca.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×