Szukaj

Angelina Jolie grozi Bradowi więzieniem! Wszystko przez głupotę, którą wywinął z miłości do Jennifer Aniston!

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Brd Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Brad Pitt i Jennifer Aniston pobrali się po raz drugi w Meksyku? Sensacyjne doniesienia amerykańskiego tabloidu postawiły fanów na baczność. Kiedy doszło do ceremonii? Gdzie dokładnie się pobrali?

Emocje wokół relacji Brada PittaJennifer Aniston nie opadają, mimo plotek o romansie aktora z piękną Charlize Theron. Tym razem doniesienia mogą mieć jednak nieprzyjemne konsekwencje dla aktora. Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, gwiazda Once upon a time in Hollywood kolejny raz stanęła przed ołtarzem ze swoją byłą żoną. Według informatora magazynu, para pobrała się w Meksyku kilka dni po 50. urodzinach Aniston, na których Brad pojawił się wywołując ogromne poruszenie wśród fanów.

Do decyzji o ślubie miało Jennifer pchnąć awaryjne lądowanie samolotu. Aktorka w obliczu zagrożenia życia poczuła, że nie może marnować więcej czasu:

Jenny zdała sobie sprawę z tego, że życie jest krótkie i może zginąć w każdej chwili. Wiedziała, że musi słuchać serca i wyjść za Brada kolejny raz – utrzymuje informator

Gdy Angelina Jolie dowiedziała się o tych plotkach, miała wpaść w furię. Oskarża Brada o bigamię – przypomnijmy, że para jeszcze nie jest oficjalnie rozwiedziona – a według tabloidu jedyną zemstą, którą uzna za satysfakcjonującą, będzie „wsadzenie” Pitta za kratki.

Jak widać wciąż jest o niego zazdrosna. 😉

Księżna Kate znika w oczach! Właśnie odsłoniła piękne nogi, a fani zamarli! Jest chudsza niż Angelina Jolie!

Angelina Jolie znika w oczach! Wychudzona gwiazda w mocno wydekoltowanej sukni przeraziła fanów na premierze „Dumbo”

To już koniec złudzeń! Angelina Jolie na pewno nie wróci do Brada Pitta! Gwiazda zakochała się po uszy w brytyjskim miliarderze!


Zaniedbany Brad Pitt

Zaniedbany Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×