Szukaj

Nowy romans Angeliny Jolie wywołał trzęsienie w show-biznesie! Po Bradzie związała się z kochankiem największych seksbomb!

Angelina Jolie, Sean Penn, romans

Angelina Jolie, Sean Penn, romans

Angelina Jolie i Sean Penn mają romans?

Angelina Jolie postanowiła zemścić się na swoim byłym partnerze? W mediach pojawiły się pogłoski o romansie gwiazdy z Seanem Pennem, byłym partnerem Charlize Theron, z którą rzekomo spotyka się Brad Pitt. Co wiadomo o nowej, gorącej znajomości aktorki?

Wygląda na to, że Angelina Jolie znalazła partnera w zbrodni. Gwiazda była wściekła gdy w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o romansie Brada PittaCharlize Theron, postanowiła więc najwyraźniej odwdzięczyć się partnerowi pięknym za nadobne. Przyłapano ją bowiem w towarzystwie Seana Penna, jednego z największych hollywoodzkich podrywaczy i eks Charlize, która podobno zajęła teraz miejsce Jolie u boku Brada. Jeśli wierzyć amerykańskim tabloidom, aktorka wiedziała, że Sean i Brat ani odrobinę za sobą nie przepadają, więc jej wybór nowego kochanka nie jest absolutnie zrządzeniem losu, a chłodną kalkulacją.

Według Radar Online, Angelina chce po prostu, by Pitt poczuł co znaczy zasmakować zazdrości – zwłaszcza, że jego „rywal” ma kontakt z dziećmi niemal już rozwiedzionego aktorskiego duetu, co na pewno wcale nie poprawia Bradowi nastroju.

Sean Penn – z kim był w związku?

Sean Penn ma na koncie naprawdę spektakularne podboje. W 1985 roku poznał i rozkochał w sobie Madonnę, z którą ożenił się w 16 sierpnia tego samego roku. Ich ślub to prawdziwa urban legend, ponieważ Penn, wściekły na paparazzi, strzelał do helikoptera, z którego przerażeni fotografowie próbowali robić zdjęcia wesela. Z Madonną rozwiódł się w 1989 roku. Później, w 1995 spotykał się z Emily Lloyd, w 1996 roku z Elle Macpherson. Kolejny głośny związek przeżył w styczniu 2011 roku – umawiał się z Valerią Golino. Miesiąc później był już ze Scarlett Johansson. Od grudnia 2013 do czerwca 2015 związany był z Charlize Theron, a w październiku związał się z Leilą George.

 

Angelinie uda się go usidlić?

Paparazzi dorwali Angelinę Jolie z synem na zakupach. Oto, co mu kupiła w luksusowym butiku

Paparazzi dorwali Angelinę Jolie z synem na zakupach. Oto, co mu kupiła w luksusowym butiku

Dzieje się! Brad Pitt z Jennifer Aniston, a Angelina Jolie z… Teraz to jej zdjęcia są na czołówkach tabloidów!


Angelina Jolie z dwiema drogimi torbami na lotnisku

Angelina Jolie z dwiema drogimi torbami na lotnisku

Sean Penn

Sean Penn

Sean Penn i Angelina Jolie mają romans?

Sean Penn i Angelina Jolie mają romans?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×