Szukaj

Złośliwość Angeliny Jolie nie zna granic. Nawet w obliczu rozwodu pastwi się nad Jennifer Aniston!

Angelina Jolie i Jennier Aniston

Angelina Jolie nie żałuje rozbicia związku Brada Pitta i Jennifer Aniston

Angelina Jolie być może żałuje tego, co stało się z jej związkiem i małżeństwem, ale jedno jest pewne: nie żywi podobnych uczuć w stosunku do faktu, że odbiła Brada Pitta Jennifer Aniston. Przez lata nazywano ją “wywłoką”, która rozbiła małżeństwo i położyła kres marzeniom o dzieciach, ale piękna gwiazda Czarownicy nic sobie z tego nie robi. Dlaczego?

Koszmarne szczegóły dotyczące rozwodu Justina Theroux i Jennifer Aniston ujrzały światło dzienne. Będzie nieprzyjemny

Brad i Jennifer byli złotą parą Hollywood – gdy w 2005 roku ogłosili separację, Pitt spotykał się już z Angeliną. Aktorka nie przejmowała się tym, że złamała serce innej kobiety swoim zachowaniem i tym, że uwiodła jej męża:

Angelina miała wiele problemów ze sobą po rozstaniu z Bradem, ale jeśli jest jedna rzecz, w stosunku do której nigdy nie żywiła żadnych wyrzutów sumienia, jest nią na pewno rozbicie małżeństwa Aniston. Angelina zastanawia się raczej jak poprawić swoje stosunki z Bradem lub jak mogła pomóc mu walczyć z jego demonami. Jest wiele pytań i wiele żalu odnośnie ich relacji, ale nigdy nie martwi się tym jak jej związek lub rozwód z Pittem mogły wpłynąć na Jennifer. Tak naprawdę zawsze miała ją głęboko w poważaniu. Nigdy się nią nie przejmowała, bo nie uważa, że jest kimś wartym jej uwagi – wyjawia informator amerykańskiego tabloidu

Wygląda na to, że Jolie szuka kozła ofiarnego, na którym mogłaby się wyżyć. A kto będzie łatwiejszym celem od byłej partnerki jej (wkrótce byłego) męża?

 

Angelina Jolie jest zdruzgotana! Tym numerem Brad Pitt ostatecznie złamał jej serce!

Weronika Książkiewicz zaszalała na promocjach w Biedronce. Ona nawet bez makijażu jest śliczniejsza od Angeliny Jolie!

Co ten Brad narobił. Angelina Jolie jest w okropnej formie. Niepokojące doniesienia mediów


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×