Angelina Jolie wszystkim zagrała na nosie. Nawet nie zgadniecie, jak długo ukrywała romans. I to z kim!

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie widuje się z byłym mężem. Trwa to dłużej, niż się wszystkim wydaje. Aktorka bardzo umiejętnie ukrywała fakt przed mediami.

Angelina Jolie odkąd rozstała się z Pittem była łączona w parę z kilkoma hollywoodzkimi przystojniakami, ale były to raczej naciągane przez tabloidy historie, wymyślane dla sensacji, jak np. ta, że ma romans z Nicholasem Cagem tylko dlatego, że bardzo nie lubi go Brad. Tymczasem ona w ukryciu spotykała się ze swoim byłym mężem… Zobaczcie, co donosi kolorowa prasa.

Angelina Jolie spotyka się z byłym mężem

Kiedy Angelina Jolie planowała podróż na Manhattan na swoje 46. urodziny, wypełniła grafik wyprawami na zakupy i wizytami w muzeach dla siebie i sześciorga dzieci. Ale informatorzy ujawniają, że zaplanowała wszystko tak, żeby móc się spotkać ze swoim pierwszym mężem, gwiazdą Trainspotting, 48-letnim Jonnym Lee Millerem, którego poślubiła w 1996 roku. Zakochali się w sobie na planie swojego filmu Hakerzy. Rozstali rok później.

Angelina została zauważona w zeszłym tygodniu, gdy wchodziła do budynku, w którym mieszka Jonny na Brooklynie. Niosła butelkę wina, a osoby z jej otoczenia mówią tabloidowi, że zaplanowali kolację. Jedno ze źródeł dodaje, że dołączył do niej jej 12-letni syn Knox, a potem razem wrócili do hotelu. Kilka dni później wróciła do domu byłego męża z Knoxem i jego bratem Paxem.

Ange jest szczęśliwa i nie próbuje tego ukryć. Jest zachwycona, że ​​spotkały go jej dzieci, zwłaszcza Pax, który bardzo chroni Angelinę.

Teraz bliscy Angeliny myślą o jej ponownym spotkaniu z Jonnym – którego poślubiła w cywilnej ceremonii, mając na sobie czarne gumowe spodnie i koszulę z jego imieniem. Te spotkania trwają dłużej, niż się wszystkim wydaje.

Zrobiła takie zamieszanie, że sądy zmieniły jej status na singielkę w 2019 roku, mimo że jej rozwód z Bradem Pittem wciąż się przeciąga, więc nie było podejrzenia, że ​​spotykała się z kimś potajemnie. Mówiąc najprościej, Jonny i Angelina poznali się, gdy byli zbyt młodzi, by zrozumieć, co oznacza małżeństwo.

Angelina przyznała zresztą w jednym z wywiadów:

Jonny i ja nigdy się nie kłóciliśmy i nigdy się nie skrzywdziliśmy. Naprawdę chciałam być jego żoną… istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kiedyś w przyszłości moglibyśmy się ponownie pobrać.

Jonny Le Miller rozwiódł się z aktorką Michele Hicks w 2018 roku. Jest szansa, że po latach ponownie będą razem.


Angelina Jolie z pierwszym mężem Johnnym Lee Millerem

Angelina Jolie z pierwszym mężem Johnnym Lee Millerem

Jakie auta posiada Angelina Jolie?

Jakie auta posiada Angelina Jolie?

Auta Angeliny Jolie

Auta Angeliny Jolie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×