Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10?

Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 2

Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 1

Roznerski o związku z Kalską. Oto partner idealny!

Wojewódzki doprowadził Muchę do łez. Dlaczego?

Anna Mucha o swojej roli w Kogel Mogel 3

Mateusz Maga śpiewa na żywo "Szczęśliwej drogi już czas"

Kto zrezygnował z roli w Kogel Mogel 3?

Edyta Górniak w Royal Albert Hall „Dziwny jest ten świat”

Ciachorowski o związku Roznerskiego i Kalskiej

Relacja z wyborów Miss Polonia 2018 w hotelu NARVIL

Milena Sadowska – pierwszy wywiad z Miss Polonią 2018

Miko o tym, czy Gojdź zrobi karierę w USA

Co łączyło Żmudę Trzebiatowską z Wojewódzkim?

Czy Wieniawa i Królikowski mają kryzys w związku?

Julia Wieniawa o piosence "Nie muszę"

Koziejowska o ślubie i dzieciach z Borkowskim

Polskie gwiazdy o Halloween. Kto świętuje, a kto nie?

Tomasz Lis wspomina Annę Przybylską

Sykut wspomina ostatnie spotkanie z Korą

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody pokochają jej błękitny komplet
Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody pokochają jej błękitny komplet

Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody pokochają jej błękitny...

Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody...

Hailey Baldwin w końcu potwierdziła ślub z Justinem Bieberem?! Jej Instagram nie pozostawia wątpliwości
Hailey Baldwin w końcu potwierdziła ślub z Justinem Bieberem?! Jej Instagram nie pozostawia wątpliwości

Hailey Baldwin w końcu potwierdziła ślub z Justinem Bieberem?! Jej Instagram...

Hailey Baldwin w końcu potwierdziła ślub z Justinem...

Rozanielona Beata Tadla w towarzystwie przystojnego młodzieńca przyłapana w Sopocie! To jej 17-letni syn, który wygląda jak amant filmowy!
Rozanielona Beata Tadla w towarzystwie przystojnego młodzieńca przyłapana w Sopocie! To jej 17-letni syn, który wygląda jak amant filmowy!

Rozanielona Beata Tadla w towarzystwie przystojnego młodzieńca przyłapana w Sopocie! To...

Rozanielona Beata Tadla w towarzystwie przystojnego młodzieńca przyłapana...

Dziś sobota, 17.11.2018

Jest decyzja sądu. Angelina Jolie aż płonie ze złości! Co za zwrot!

Angelina Jolie i Brad Pitt, dzieciAngelina Jolie o decyzji sądu w sprawie dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt nie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad szóstką dzieci. Musiał więc interweniować sąd – opiekę powierzono obojgu rodzicom, co szczególnie nie spodobało się Angie.

Rozwód jest trudny dla każdego, ale gdy w grę wchodzą dzieci, robi się jeszcze ciężej. Dwa lata po złożeniu przez Jolie wniosku o rozwód z Pittem, była para w końcu osiągnęła tymczasową ugodę w kwestii opieki nad dziećmi. Chociaż brzmi ona niezwykle uczciwie, Angelina nie jest z niej zadowolona.

Dziennikarze Hollywood Life, powołując się na źródło bliskie Jolie, informują, że to aktorka wie, co jest najlepsze dla swoich pociech, dlatego to ona uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, z kim dzieci powinny spędzać więcej czasu:

Angelina wciąż ma sporo złości i urazy do Brada, zwłaszcza kiedy widzi, jak teraz szczęśliwie żyje. To doprowadza ją do szału, zwłaszcza, że jest w stanie wpłynąć na jej decyzje przez dzieci. One są dla Angeliny wszystkim. Są dziełem jej życia, nie jest więc zadowolona z tego, że jakiś  sędzia, który nawet ich nie zna, jest w stanie decydować o ich przyszłości.

Sąd Najwyższy w hrabstwie Los Angeles stwierdził, że „brak związku dzieci z ojcem byłby dla nich szkodliwy”. Sędzia dodał także, że „są bezpieczne z ojcem, a wszystkie pociechy powinni mieć zdrowe i silne relacje z obojgiem rodziców”:

Angelina i Brad mają inne spojrzenia na kwestie wychowywania dzieci. Aktorka nienawidzi myśli, że cała jej ciężka praca została podważona podczas pobytu u ojca. Choć wydaje się to szalone, to prawie tak jest jakby uważała, że rozwód z Bradem jako jej mężem mógłby także rozdzielić dzieci od niego jako ich ojca. To jednak nigdy się nie zdarzy, ponieważ Brad kocha swoje dzieci tak samo jak Angelina – kwituje źródło Hollywood Life.

Angelina powinna odpuścić czy jednak ma rację?

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie obdarta z prywatności! Były mąż gwiazdy wrócił do gry i ujawnił jej mrocze sekrety!

Syn Angeliny i Brada nie wytrzymał. Ostentacyjnie stanął po stronie jednego z rodziców! Kto triumfuje?Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

Komentarzy: 9


Gość | 22 czerwca 2018, 21:08

Brad nie raz uderzył swoje własne dziecko. On jest alkoholikiem i narkomanem, w dodatku jest starszy od Angeliny o 11 lat (moim zdaniem to ma wpływ na związek zwłaszcza jak ma się dzieci). Dobrze, że Jolie się z nim rozwiodła , był po prostu niebezpieczny…Kto dopuścił do tego, żeby on mógł opiekować się tymi dziećmi?!?! To jakaś paranoja, a Brad to debil i tyle….


Gość | 21 czerwca 2018, 16:48

Dobra decyzja sędziego. Dzieci powinny mieć oboje rodziców.Niestety wiele feministek uwaza inaczej .Stąd później u dzieci wychowywanych wyłącznie przez matki różnego rodzaju dewiacje. W Polsce też orzeczenia sądów w sprawie dzieciaków rozwiedzionych rodziców są skandaliczne. Matki sędziowie traktują priorytetowo bez względu na to, jakie są. Z ojców robi się margines i bankomaty.


Gość | 21 czerwca 2018, 13:12

K… jak dobrze. Wiedzma. Tyle lat przez te czarownice zmarnowal. Co za zyciowy blad. Fajny dobry facet. Przestroga dla takich. Wiecej rozumu.


Gość | 21 czerwca 2018, 12:20

A skąd takie informacje? Nie wierzcie w to,dzieci są z Angeliną ,bo Brad to alkoholik,który znęcał się nad dziećmi.Dobrze zrobiła,że się z nim rozwiodła.


Gość | 21 czerwca 2018, 12:03

Oby polscy sędziowie też wreszcie dostrzegli bezcenna rolę ojca w wychowaniu każdego dziecka.W Polsce przeżywała się niestety na alienacja rodzicielską, która w większości jest dziełem matek.


Gość | 21 czerwca 2018, 11:18

Szczera sama nie powinna mieć i wychowywać dzieci. Po takim wpisie widać, że sama nie mogłaby przekazać dobrych wzorców.


Samotna matka | 21 czerwca 2018, 10:10

Chyba oszalalaś z takim stwierdzeniem. To może kazdemu znanemu malzenstwu jak sie rozstaje zabierzmy dzieci bo sie nie nadają na rodziców a. niech wychowuje ich ktos obcy. Ty sie lecz SZCZERA


Gość | 21 czerwca 2018, 07:15

A co tak dobrze ich znasz,że twierdzisz iż nie potrafią przekazać dobrych wzorców? ! Nie wypowiadaj się w tej kwestii, patrz na siebie i sprzątaj swoje podwórko!!! Tak łatwo oceniać i krytykować osoby znane ,publiczne! To jest ich sprawa!


Szczera | 21 czerwca 2018, 06:44

Wychowanie dzieci powinni powierzyć normalnym ludziom.Pit i Angelina nie są w stanie przekazać dobrych wzorców. Niech płacą alimenty a wychowywać powinna jakaś wartościową osoba.


Dodaj komentarz
×