Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN o Mundialu i zakupach z Anią. Aż trudno uwierzyć, że zdecydował się tyle powiedzieć [WIDEO]
Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN o Mundialu i zakupach z Anią. Aż trudno uwierzyć, że zdecydował się tyle powiedzieć [WIDEO]

Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN o Mundialu i zakupach z...

Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN o Mundialu...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!
Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Jest decyzja sądu. Angelina Jolie aż płonie ze złości! Co za zwrot!

Angelina Jolie i Brad Pitt, dzieciAngelina Jolie o decyzji sądu w sprawie dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt nie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad szóstką dzieci. Musiał więc interweniować sąd – opiekę powierzono obojgu rodzicom, co szczególnie nie spodobało się Angie.

Rozwód jest trudny dla każdego, ale gdy w grę wchodzą dzieci, robi się jeszcze ciężej. Dwa lata po złożeniu przez Jolie wniosku o rozwód z Pittem, była para w końcu osiągnęła tymczasową ugodę w kwestii opieki nad dziećmi. Chociaż brzmi ona niezwykle uczciwie, Angelina nie jest z niej zadowolona.

Dziennikarze Hollywood Life, powołując się na źródło bliskie Jolie, informują, że to aktorka wie, co jest najlepsze dla swoich pociech, dlatego to ona uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, z kim dzieci powinny spędzać więcej czasu:

Angelina wciąż ma sporo złości i urazy do Brada, zwłaszcza kiedy widzi, jak teraz szczęśliwie żyje. To doprowadza ją do szału, zwłaszcza, że jest w stanie wpłynąć na jej decyzje przez dzieci. One są dla Angeliny wszystkim. Są dziełem jej życia, nie jest więc zadowolona z tego, że jakiś  sędzia, który nawet ich nie zna, jest w stanie decydować o ich przyszłości.

Sąd Najwyższy w hrabstwie Los Angeles stwierdził, że „brak związku dzieci z ojcem byłby dla nich szkodliwy”. Sędzia dodał także, że „są bezpieczne z ojcem, a wszystkie pociechy powinni mieć zdrowe i silne relacje z obojgiem rodziców”:

Angelina i Brad mają inne spojrzenia na kwestie wychowywania dzieci. Aktorka nienawidzi myśli, że cała jej ciężka praca została podważona podczas pobytu u ojca. Choć wydaje się to szalone, to prawie tak jest jakby uważała, że rozwód z Bradem jako jej mężem mógłby także rozdzielić dzieci od niego jako ich ojca. To jednak nigdy się nie zdarzy, ponieważ Brad kocha swoje dzieci tak samo jak Angelina – kwituje źródło Hollywood Life.

Angelina powinna odpuścić czy jednak ma rację?

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie obdarta z prywatności! Były mąż gwiazdy wrócił do gry i ujawnił jej mrocze sekrety!

Syn Angeliny i Brada nie wytrzymał. Ostentacyjnie stanął po stronie jednego z rodziców! Kto triumfuje?Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

Komentarzy: 9


Gość | 22 czerwca 2018, 21:08

Brad nie raz uderzył swoje własne dziecko. On jest alkoholikiem i narkomanem, w dodatku jest starszy od Angeliny o 11 lat (moim zdaniem to ma wpływ na związek zwłaszcza jak ma się dzieci). Dobrze, że Jolie się z nim rozwiodła , był po prostu niebezpieczny…Kto dopuścił do tego, żeby on mógł opiekować się tymi dziećmi?!?! To jakaś paranoja, a Brad to debil i tyle….


Gość | 21 czerwca 2018, 16:48

Dobra decyzja sędziego. Dzieci powinny mieć oboje rodziców.Niestety wiele feministek uwaza inaczej .Stąd później u dzieci wychowywanych wyłącznie przez matki różnego rodzaju dewiacje. W Polsce też orzeczenia sądów w sprawie dzieciaków rozwiedzionych rodziców są skandaliczne. Matki sędziowie traktują priorytetowo bez względu na to, jakie są. Z ojców robi się margines i bankomaty.


Gość | 21 czerwca 2018, 13:12

K… jak dobrze. Wiedzma. Tyle lat przez te czarownice zmarnowal. Co za zyciowy blad. Fajny dobry facet. Przestroga dla takich. Wiecej rozumu.


Gość | 21 czerwca 2018, 12:20

A skąd takie informacje? Nie wierzcie w to,dzieci są z Angeliną ,bo Brad to alkoholik,który znęcał się nad dziećmi.Dobrze zrobiła,że się z nim rozwiodła.


Gość | 21 czerwca 2018, 12:03

Oby polscy sędziowie też wreszcie dostrzegli bezcenna rolę ojca w wychowaniu każdego dziecka.W Polsce przeżywała się niestety na alienacja rodzicielską, która w większości jest dziełem matek.


Gość | 21 czerwca 2018, 11:18

Szczera sama nie powinna mieć i wychowywać dzieci. Po takim wpisie widać, że sama nie mogłaby przekazać dobrych wzorców.


Samotna matka | 21 czerwca 2018, 10:10

Chyba oszalalaś z takim stwierdzeniem. To może kazdemu znanemu malzenstwu jak sie rozstaje zabierzmy dzieci bo sie nie nadają na rodziców a. niech wychowuje ich ktos obcy. Ty sie lecz SZCZERA


Gość | 21 czerwca 2018, 07:15

A co tak dobrze ich znasz,że twierdzisz iż nie potrafią przekazać dobrych wzorców? ! Nie wypowiadaj się w tej kwestii, patrz na siebie i sprzątaj swoje podwórko!!! Tak łatwo oceniać i krytykować osoby znane ,publiczne! To jest ich sprawa!


Szczera | 21 czerwca 2018, 06:44

Wychowanie dzieci powinni powierzyć normalnym ludziom.Pit i Angelina nie są w stanie przekazać dobrych wzorców. Niech płacą alimenty a wychowywać powinna jakaś wartościową osoba.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×