Szukaj

Angelina Jolie zadziwiła całą Amerykę! Podjęła decyzję, która może zmienić historię całego kraju!

Angelina Jolie zostanie prezydentem USA?

Angelina Jolie kandydatką na prezydenta Stanów Zjednoczonych? Aktorka rozważa start w wyborach. Dlaczego wybrała akurat politykę? 

Angelina Jolie znana jest z tego, że los drugiego człowieka nie jest jej obojętny. Właśnie dlatego bierze udział w akacjach charytatywnych i odwiedza ubogie kraje, dzięki czemu zyskała sympatię tysięcy osób na całym świecie. Czy to wystarczy, aby aktorka zdecydowała się objąć najważniejszy urząd w USA?

Jolie nie wyklucza takiej możliwości. Gwiazda rozmowie z dziennikarzami BBC przyznała, że 20 lat temu wyśmiałaby taki pomysł. Przez ostatni czas bardzo dojrzała i nieco inaczej patrzy na rzeczywistość, co sprawiło, że zmieniło się jej podejście w tej kwestii:

Zawsze mówię, że idę tam, gdzie jestem potrzebna. Jestem na to otwarta. Potrafię dużo znieść. Zrobię wszystko, co mogłoby przynieść jakieś zmiany – podkreśliła gwiazda.

Na amerykańskiej scenie politycznej zrobiłoby się głośno, gdyby Jolie na taki krok rzeczywiście by się zdecydowała. Donald Trump mógłby poczuć się zagrożony, gdyby na przeciw niego do walki o fotel stanęła taka rywalka. Zwłaszcza, że aktorka ma poparcie wśród wielu osób. Miałaby więc spore szansę by zostać pierwszą kobietą, która objęłaby stanowisko wodza USA.

Zanim to jednak nastąpi Jolie chce uporządkować sprawy prywatne – w tym rozwód z Bradem Pittem, który wciąż nie jest sfinalizowany. Przypomnijmy, że para na sali sądowej batalię toczy od wielu tygodni. Chociaż niedawno dogadali się co do kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi, nie zanosi się by spór między byłymi kochankami zakończył się tak szybko.

Oto najgłośniejsze okładki 2018 roku! Tym żył polski i światowy show-biznes!

Brad Pitt to teraz inny człowiek! Zapomniał już o Angelinie Jolie i przeszedł niebywałą metamorfozę

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Wytropili Angelinę Jolie z byłym mężem Jennifer Aniston na wakacjach! Mamy to FOTO!


Edyta Zając-Rzeźniczak jak Angelina Jolie

Edyta Zając-Rzeźniczak jak Angelina Jolie

Angelina Jolie w Brytyjskim Instytucie Filmowym

Angelina Jolie w Brytyjskim Instytucie Filmowym

Angelina Jolie w Brytyjskim Instytucie Filmowym

Angelina Jolie w Brytyjskim Instytucie Filmowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×