Angelina Jolie nie odebrała nagrody na gali. Wysłała zastępstwo. Dzień wcześniej dotarły do niej przykre wieści

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie we wtorek miała pojawić się podczas wydarzenia Elle Women w Hollywood. Niestety chwilę przed tym poinformowała o swojej nieobecności. Dlaczego?

Angelina Jolie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w 1982 roku i od tamtego momentu zapisała na swoim koncie kilka niezwykle interesujących ról. Wcieliła się m.in. w postać Lisy Rowe w filmie Przerwana lekcja muzyki oraz w tytułową bohaterkę produkcji Lara Croft: Tomb Raider. Jej talent był wielokrotnie doceniany, czego dowodem są liczne wyróżnienia. Zdobyła m.in. Oscara, trzy Złote Globy oraz Nagrodę Gildii Aktorów Filmowych.

Gwiazda realizuje się nie tylko na planie filmowym, ale i w życiu prywatnym. Do niedawna była związana z Bradem Pittem, z którym wychowywała sześcioro dzieci – troje biologicznych i troje adoptowanych. Małżonkowie niegdyś uchodzili za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu, jednak ich uczucie wygasło. Obecnie ich kontakty ograniczają się do spotkań na sali sądowej, gdzie walczą o prawo do opieki nad pięciorgiem pociech. Najstarszy z nich, Maddox, ma już 20 lat i sam może decydować o tym, z kim będzie utrzymywać kontakt.

W poniedziałek gwiazda w towarzystwie swoich latorośli pojawiła się na premierze filmu Eternals. Prasa rozpisywała się na ten temat, ponieważ nie dość, że wszyscy wyglądali znakomicie, to jeszcze 16-letnia Zahara ubrała się w sukienkę swojej mamy.

Angelina Jolie ma koronawirusa?

Następnego dnia Jolie podczas gali Elle Women w Hollywood miała odebrać nagrodę będącą oznaką wdzięczności za pomoc uchodźcom. Niestety krótko przed rozpoczęciem wydarzenia organizatorzy dostali niepokojącą wiadomość. Okazało się, że wraz z Salmą Hayek, uhonorowaną za pomoc ofiarom przemocy domowej, przebywają na kwarantannie.

Nina Garcia, redaktor naczelna Elle, otwierając wydarzenie, zdradziła, że istnieje podejrzenie, iż obsada filmu miała kontakt z osobą, która otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Jak mogliście usłyszeć, obsada Eternals, których honorujemy dzisiaj, została właśnie przetestowana na COVID-19 i aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo nasi superbohaterowie są teraz w super izolacji. Przepraszam, ale właśnie tak wygląda nowa rzeczywistość. […]

Doniesienia te potwierdził również rzecznik prasowy Disney, który we wtorek udostępnił oświadczenie w mediach.

Wcześniej dzisiaj zostaliśmy poinformowani o możliwym narażeniu na zarażenie COVID-19 i chociaż wszystkie nasze talenty zostały przetestowane negatywnie, z dużą ostrożnością przechodzimy do organizacji wirtualnych wydarzeń.

Choć Angelina i Salma zrezygnowały z udziału we wszystkich imprezach, miały godne zastępstwo. Nagrodę przeznaczoną dla Jolie odebrała Eva Longoria, która w jej imieniu wygłosiła krótką przemowę.

Dziś wieczorem myślę o wszystkich kobietach, które prowadzą nas przez pandemię. Naukowcy, lekarze, pielęgniarki i wielu innych, którzy pokazują nam, czym jest siła i poświęcenie, a ich wkład przekracza granice.

Jedną z najlepszych rzeczy w byciu częścią Eternals była praca z tak globalną obsadą. Kobiety, które urodziły się w krajach, w których walka o równość i prawa jest jeszcze trudniejsza niż tutaj. Kobiety, które wiedzą, że to, co je wyróżnia, czyni je pięknymi i daje im jeszcze większy wkład.

Podczas ceremonii wyróżnienia otrzymały również: Gal Gadot, Jennifer Hudson, Rita Moreno, Halle Berry i Lauren Ridloff.


Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×