Angelina Jolie obdarta z prywatności! Były mąż gwiazdy wrócił do gry i ujawnił jej mrocze sekrety!

Angelina Jolie i były mąż

Angelina Jolie i były mąż

Billy Bob Thornton wyjawił sekrety z małżeństwa z Angeliną Jolie

Billy Bob Thornton jest coraz bardziej otwarty na temat swojego bardzo głośnego związku Angeliną Jolie. Podczas najnowszego odcinka podcastu Jolly, opowiedział o małżeństwie z najpiękniejszą kobietą na świecie, w którym był w latach 2000 – 2003. Ten okres w swoim życiu określił mianem „świetnego czasu”.

Podczas nagrania, Thornton nie mógł się nachwalić sukcesów Jolie. Okazuje się, że byli małżonkowie nadal mają kontakt i są przyjaciółmi:

Angelina jest świetną osobą. Tak wiele osiągnęła. Robi filmy, które są dla niej ważne, czy jej się uda czy nie, robi nadal w to, co wierzy. Za to zawsze będę ją szanował. (…) Wiele rzeczy, które o nas mówili w tamtym czasie, były przesadne. To nie było tak szalone, jak ludzie o tym pisali.

Jako przykład Thornton przywołał ich intymną historię dotyczącą naszyjników, które nosili razem z Jolie. Znajdowały się w nich fiolki krwi:

Sprawa z naszyjnikami była bardzo prosta. Po prostu ukłuliśmy nasze palce długopisem, by wydobyć z nich odrobinę krwi. Kiedy znajdowaliśmy się z dala od siebie, miały nam one o sobie przypominać. W prasie natomiast zostało to tak przedstawione jakbyśmy nosili na szyi wiadro krwi.

Zdaniem reżysera, jego związek z Angeliną nie przetrwał, bowiem aktorka lubiła przebywać wśród tłumu ludzi, chodzić do klubów i celebrować każdą chwilę swojego życia, z kolei on jest typem samotnika — woli spędzać czas w samotności.

Warto dodać, że w 2016 roku, podczas głośnego odejścia Angeliny Jolie od Brada Pitta, Thornton tak wspominał swoje małżeństwo z gwiazdą:

Nigdy nie czułem się z nią wystarczająco dobrze. Jest mi niezręcznie żyć u boku ludzi pięknych, sławnych i bogatych, a Angelina taka już wtedy była, choć nigdy nie było to jej celem. To nie mój kawałek chleba.

Obecnie Billy jest żonaty z Connie Angland. Para wychowuję 13-letnią córkę Bellę.

Syn Angeliny i Brada nie wytrzymał. Ostentacyjnie stanął po stronie jednego z rodziców! Kto triumfuje?

Fani przyłapali Angelinę Jolie na sekretnym urodzinowym wypadzie! Zrobili jej lepsze zdjęcia niż zawodowi paparazzi!

„Tak, jestem w ciąży z Bradem!”. Jennifer Aniston urodzi dziecko byłemu mężowi? Sensacyjne doniesienia tabloidu!

 

 


Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton byli małżeństwem w latach 2000-2003

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton byli małżeństwem w latach 2000-2003

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton byli małżeństwem w latach 2000-2003

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton byli małżeństwem w latach 2000-2003

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×