Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Piękna Angelina Jolie jest bliska depresji! Wszystko przez nową partnerkę Brada Pita!

Angelina Jolie załamana romansem Brada Pitta


Angelina Jolie jest chorobliwie zazdrosna o nową partnerkę Brada Pita

Angelina Jolie i Brad Pitt swojego czasu uchodzili za najpiękniejszą parę światowego show biznesu. Jak wiemy płomień ich gorącej miłości dawno zgasł. Aktorzy z wielkim hukiem zakończyli swój długoletni medialny związek. Oboje są nadal atrakcyjni, spragnieni miłości, zatem nieustannie poszukują partnerów. Ostatnio media obiegła sensacyjna wiadomość dotycząca nowej wybranki przystojnego Brada.

Okazało się, że tym razem amant zainteresował się 42 letnią Neri Oxman – atrakcyjną Amerykanką z domieszką krwi izraelskiej. Co ciekawe, jego wybranka jest profesorem architektury, wykłada na prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology. Niestety, nowa miłość Brada nie przypadła do gustu pięknej Angelinie, która na samą myśl o Neri dostaje białej gorączki.

Angelina gotuje się z emocji i zazdrości. Nie może słuchać plotek o nowym romansie Brada –  czytamy w  Hollywood Life

Jakie są zatem powody tak wielkiej awersji? Angelina Jolie czuje się powalona inteligencją i wykształceniem pani profesor! Z pewnością u boku Brada wolałaby widzieć hollywoodzką, mało inteligentną aktorkę. Angelinę najbardziej irytują medialne porównania jej osoby do Oxman.

Czyżby zjawiskowa Angelina miała jakieś kompleksy?

Brad Pitt już nie wywinie się od plotek o romansie z seksowną panią profesor! Wyciekło ich wspólne zdjęcie!

Brad Pitt naprawdę nie oszczędza Angeliny Jolie. „Nie może tego znieść!”. Plotki o romansie z Neri Oxman kompletnie ją załamały

Brad Pitt naprawdę nie oszczędza Angeliny Jolie. „Nie może tego znieść!”. Plotki o romansie z Neri Oxman kompletnie ją załamały

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×