Szukaj

Angelina Jolie na pierwszych od tygodni zdjęciach. W maseczce szaleje na zakupach. Czyżby przytyła? 

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie wybrała się na zakupy, podczas których towarzyszyli jej paparazzi. Nie da się ukryć, że sylwetka aktorki nieco się zmieniła. Kwarantanna wpłynęła na nią negatywnie? 

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata tworzyli małżeństwo, które wydawało się niemal idealne. Razem nie tylko błyszczeli na salonach, ale także skupiali się na wychowywaniu szóstki dzieci. Sporym zaskoczeniem była więc informacja, że związek aktorów dobiegł końca. Od momentu rozstania aktorzy są obiektem zainteresowania kolorowej prasy.

Tabloidy regularnie donoszą o ich romansach. Brada łączą z jego poprzednią żoną, Jennifer Aniston, Angelinę co rusz z innym, przystojnym aktorem. Bulwarowa prasa co rusz szuka jej partnera. Jedna z najnowszych plotek głosi, że aktorka próbuje usidlić słynnego kanadyjskiego przystojniaka – Keanu Reevesa.

Angelina Jolie na zakupach. Jak wygląda?

Angelina Jolie nie komentuje doniesień o rzekomych romansach. Zamiast tego skupia się na życiu rodzinnym. Odkąd na świecie wybuchła pandemia koronawirusa, nie pokazuje się publicznie. Spędza czas ze swoimi dziećmi, którym poświęca mnóstwo uwagi. Gdy wirus dopiero się pojawiał, wybrała się z Vivienne na zakupy. Panie dźwigały torby wypełnione niemal po brzegi.

Najwidoczniej zapasy się skończyły, a aktorka postanowiła je uzupełnić. Dowodem jest najnowsze zdjęcie, które niedawno obiegło media. Angelina z maseczką na twarzy wysiada z samochodu. Stanęła oko w oko z fotoreporterami. Na tę okazję wybrała jasną sukienkę marki LoveShackFancy, nieco luźniejszą w pasie. Czyżby nieco przytyła?

View this post on Instagram

Angelina Jolie was spotted for the first time in months, wearing a face mask while shopping! #WearAMask #AngelinaJolie Photo: Backgrid

A post shared by Just Jared (@justjared) on

Wiadomo, że nowe zdjęcia Angeliny podobają się jej fanom. Na Instagramie Just Jared nie szczędzą pod jej adresem komplementów:

  • Wygląda jak anioł. Jest taka piękna.
  • Angelina jak zawsze wygląda rewelacyjnie. Nie mogę się napatrzeć.
  • To wzór do naśladowania. Nawet podczas zwyczajnych zakupów, wygląda nadzwyczajnie.

Trzeba przyznać, że w stylizacji, którą aktorka wybrała na zakupy, jest jej bardzo do twarzy.


Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze Czarownicy 2 w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×