Szukaj

Przyjaciółka Angeliny Jolie opublikowała zdjęcia z osiemnastki jej syna! Tak się bawią w Hollywood!

Angelina Jolie jest matką na pełen etat. Od czasu rozwodu z Bradem Pittem, przybyło jej obowiązków. Jednak wie, jak ważne jest pielęgnowanie relacji. Ostatnio spędziła czas ze swoim synem Maddoxem w Clevland. Świętowali 18. urodziny chłopaka. Co robili razem?

Angelina Jolie i Maddox Jolie-Pitt

Angelina Jolie wychowuje sześcioro dzieci. Z każdym stara się spędzić jak najwięcej czasu, poświecić swoja uwagę. Po rozwodzie z Bradem Pittem, jej lista obowiązków powiększyła się, jednak gwiazda nie narzeka, tylko robi wszystko, żeby jej relacje z dziećmi były jak najlepsze. Maddox, najstarszy syn Angie, skończył niedawno 18 lat. Z tej okazji spędzili razem sporo czasu w Cleveland.

Zobacz: Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z Bradem Pittem! Opowiedziała o dzieciach i zapozowała przed obiektywem polskiego fotografa!

Na początku tego tygodnia Loung Ung, przyjaciółka aktorki, na swoim Facebooku, aby ujawniła, że niedawno spędziła czas z Jolie i jej synem Maddoxem w Cleveland. Ung, która pisze zarówno powieści, jak i scenariusz do produkcji Jolie, napisała na profilu.

Angelina i Maddox odwiedzili mnie w Cleveland w zeszłym tygodniu, aby wznieść toast za nadchodzące 18. urodziny Maddoxa! Zaczęliśmy od lunchu w Market Garden Brewpub i wizyty w Ohio City Farm  zobaczyć The Refugee Response Program, a na końcu odwiedziliśmy Cleveland Museum of Art! Poznałem Maddoxa, gdy miał zaledwie rok, a dziś kończy osiemnaście lat i idzie na studia! Taka jestem dumna. Wszystkiego najlepszego, Maddox! – napisała Loung Ung.

Przyjaciółka Angeliny Jolie zamieściła też zdjęcia, ze wspólnie spędzone czasu. Widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie i że dobrze się razem bawili.

Zobacz: Angelina Jolie to mistrzyni pr-u! To, co zrobiła podczas zakupów w Paryżu zasługuje na osobną podstronę na Wikipedii! Po prostu szok!

Osiemnaste urodziny Maddoxa, syna Angeliny Jolie

Osiemnaste urodziny Maddoxa, syna Angeliny Jolie

Co będzie studiował Maddox?

Syn hollywoodzkich aktorów już niedługo rozpocznie nowy etap w swoim życiu. Jak się okazuje, Maddox nie zostanie w Stanach Zjednoczonych, a wyprowadzi się poza granicę kraju. Zdecydował się na naukę w Yonsei University w Południowej Korei. Podobno w ubiegłym roku sama Angelina odwiedziła ten uniwersytet. Znany jest również wybór studiów. Maddox zdecydował się na dosyć trudny kierunek, jakim jest biochemia. Trzymamy kciuki za powodzenie!

Zobacz: Shiloh Jolie-Pitt spakowała zabawki i wyprowadziła się do ojca! Dlaczego pokłóciła się z Angeliną Jolie?


Angelina Jolie i Maddox w Clevland

Angelina Jolie i Maddox w Clevland

Osiemnaste urodziny Maddoxa, syna Angeliny Jolie

Osiemnaste urodziny Maddoxa, syna Angeliny Jolie

Osiemnastka Maddoxa Jolie-Pitta, syna Angeliny i Brada

Osiemnastka Maddoxa Jolie-Pitta, syna Angeliny i Brada

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×