Szukaj

Sekretny romans Angeliny Jolie wyszedł na jaw. Amerykański tabloid ujawnił szczegóły

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie miała sekretny romans z jednym ze swoich ochroniarz. To nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego, jednak tabloid dotarł do informatora i prawda wyszła na jaw.

Angelina Jolie, to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, ale też jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Gdziekolwiek się nie pojawia, wzbudza zachwyt fanów. Jest też wdzięcznym obiektem dla tabloidów, które rozpisują się o jej problemach po rozwodzie z Bradem Pittem oraz wyciągają różne historie na jej temat. Tym razem tabloid ujawnił, że przez lata ukrywała romans z jednym z ochroniarzy.

Czy Angelina Jolie miał romans z ochroniarzem?

Gossip Cop poinformował, że National Enquirer twierdzi, że Jolie zbliżyła się do ochroniarza podczas kręcenia filmu Ci, którzy życzą mi śmierci w Nowym Meksyku.

Angie topi się, gdy jest w pobliżu tego faceta i zachwyca się nim, jakby był całym jej światem. Byli nierozłączni przez tygodnie – powiedział informator gazecie.

Podobno Jolie również udało się przekonać swoje dzieci do przystojniaka, obsypując je prezentami.

Aby mogła rozważyć materiał na partnera, musi być świetny w stosunku do jej dzieci i poradzić sobie z jej poziomem sławy, a także być niezwykle przystojny, oczywiście – stwierdził informator – To miałoby sens, gdyby zaczęła umawiać się z tym facetem, ale tylko czas pokaże, czy się na to zdecyduje.

Informator dalej twierdził, że były mąż Jolie, Brad Pitt, z pewnością byłby zdenerwowany najnowszym wybrankiem swojej byłej żony, bo nie będzie mu łatwo zobaczyć, jak jego dzieci związują się z innym mężczyzną. Angie jednak ma prawo iść dalej, i nic nie powstrzyma jej, przed umawianiem się z kimkolwiek chce.


Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×