Angelina Jolie zapowiedziała wyprowadzkę z USA, ale o czymś zapomniała. Brad Pitt tylko na to czekał

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie ma już dość Stanów Zjednoczonych i życia w Hollywood. Ogłosiła, że wyjeżdża. Co donoszą tabloidy?

We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Już wtedy było jasne, że rozstanie pary nie będzie łatwe. Amerykańskie media przepowiadały, że sądowa batalia zmieni się w publiczne pranie brudów, zwłaszcza że aktorka zażądała całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, na co Pitt się nie zgodził.

Cztery i pół roku po rozpoczęciu sprawy stronom nie udało się dojść do porozumienia. W dodatku Jolie oskarżyła Pitta o przemoc domową. Wciąż nie zostały rozstrzygnięte także dwie istotne kwestie: prawo do opieki nad pięciorgiem niepełnoletnich dzieci, ponieważ ich syn Maddox ma już 19 lat oraz podział wspólnego majątku, m.in. kupionych w 2008 roku za 67 mln dolarów winnicy i zamku Miraval w Correns we Francji.

Tymczasem media ogłosiły, że mimo zakazu sądowego, Angelina zamierza uciec z Hollywood do Londynu. Co donosi kolorowa prasa?

Angelina Jolie opuszcza Hollywood

Jolie ogłosiła mediom, że planuje przenieść się razem z sześciorgiem dzieci do Londynu – poinformował Woman’s Day. Artykuł mówi o tym, że Angelina chciała zatrzymać dzieci z dala od Brada Pitta i jego rodziny. Niedawno uniemożliwiła im uczestniczenie w spotkaniu w domu kuzyna byłego męża. Zresztą aktorka nigdy nie ukrywała, że zamierza wyjechać z Hollywood:

Chciałabym mieszkać za granicą i zrobię to, gdy tylko moje dzieci skończą 18 lat – powiedziała w amerykańskim „Harper’s Bazaar”.

To wywołało prawdziwą burzę, bo jawną informacją było to, iż Angelina nie może bez zgody Brada Pitta opuszczać na stałe Ameryki. Kiedy pierwszy raz głośno wyraziła swoje zamiary, jej najmłodsze dzieci miały 12 lat, a Pitt swoje prawa do odwiedzin, więc nie było mowy, ani nie ma teraz o tym, żeby w najbliższym czasie Jolie miała przeprowadzać się na Wyspy Brytyjskie.


Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×