Angelina Jolie wplątała się w romans z 26-latkiem? To znany aktor, a znawcy węszą skandal

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie w po wielu miesiącach w samotności została przyłapana na randce. Czy to już coś poważniejszego? Paul Mescal jest niemal w wieku jej syna...

We wrześniu 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Dla nikogo nie było tajemnicą, że rozstanie sławnej pary nie będzie łatwe. Media przepowiadały, że sądowa batalia zmieni się w publiczne pranie brudów. Zwłaszcza że aktorka zażądała całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, na co Pitt się nie zgodził, proponując opiekę 50/50.

Ponad 7 lat po złożeniu pozwu rozwodowego nie udało się im dojść do porozumienia. Każde także realizuje się w życiu zawodowym. Jak jest z uczuciami? Pitt od czasu do czasu łączony jest z jakąś pięknością, między innymi z Aną de Armas, czy Emily Ratajkowski. Nie słychać natomiast ostatnio o romansach Angeliny… O ile jakiś czas temu przypisywano jej romans z Nickolasem Cagem, czy powrót do pierwszego męża Jonny’ego Lee Millera, to od kilku miesięcy jest cisza. Aż do teraz. Dla kogo zabiło szybciej serce gwiazdy?

Angelina Jolie ma nowego partnera?

Nadrabianie zaległości towarzyskich na kawie w Londynie wywołało plotki, że Angelina Jolie ma nowego mężczyznę! 47-letnia aktorka została złapana w kawiarni Almeida Theatre z irlandzkim aktorem Paulem Mescalem zaledwie kilka dni po tym, jak pojawiły się plotki, że rozstał się z narzeczoną, piosenkarką Phoebe Bridgers.

Angelina była zahipnotyzowana występem Paula na scenie i chciała mu o tym powiedzieć — mówi źródło.

Aktorka widziała 26-latka grającego główną rolę w Tramwaju zwanym pożądaniem.

Kazała swoim ludziom porozmawiać z jego ludźmi, żeby umówić się na szybką kawę. Paul był oszołomiony, ale oczywiście bardzo mu to pochlebiało. Teraz mówi przyjaciołom, że poczuła więź, którą warto zbadać – mówi informator Woman’s Day.

Czy Angelina Jolie zdecyduje się na romans ze sporo młodszym przystojniakiem? Znawcy Hollywood już węszą skandal. Przecież on jest niemal w wieku syna aktorki…

Kim jest Paul Mescal?

26-letni irlandzki aktor Paul Mescal to jedno z najgorętszych obecnie nazwisk w branży aktorskiej. Ostatnio wcielił się w głównego bohatera w Aftersun, filmie który od swojej premiery w Cannes zachwyca widzów i krytyków na całym świecie.

Paula Mescal od czasu występu w serialu HBO Normalni ludzie robi wielką karierę. Zagra główną rolę w Gladiatorze 2 Ridleya Scotta. Wystąpi też w musicalu Merrily We Roll Along – nowym dziele Richarda Linklatera („Boyhood”, saga „Przed wschodem słońca”). Można go było zobaczyć też w uznanym reżyserskim debiucie Maggie Gyllenhaal Córka.


Paul Mescal

Paul Mescal

Paul Mescal

Paul Mescal

Angela Lansbury, Angelina Jolie, Steve martin

Angela Lansbury, Angelina Jolie, Steve Martin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×