Angelina Jolie ma kłopoty finansowe! Jej luksusowa willa jest w fatalnym stanie

Angelina Jolie problemy finansowe

Angelina Jolie problemy finansowe

Kłopoty finansowe Angeliny Jolie

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się już od dwóch lat. para rozstała się w 2016 roku po nieprzyjemnym incydencie do którego doszło na pokładzie prywatnego samolotu. Mówi się, że aktor i jego syn, Maddox Jolie-Pitt, skoczyli sobie do oczu. Angelina po powrocie do Stanów Zjednoczonych zabrała dzieci z rodzinnego domu i rozpoczęła długą krucjatę przeciwko swojemu byłemu mężowi. Pierwsza rozprawa rozwodowa pary, po miesiącach przesłuchiwania świadków i ewaluacji stanu psychicznego szóstki dzieci aktorów, została wyznaczona na 4 grudnia.

Walka o prawo do wyłącznej opieki nad pociechami nie jest jednak jedynym problemem Angeliny. Aktorka podobno kompletnie zbankrutowała. Angelina Jolie przehulała już ponad połowę ze swojej wynoszącej 100 miliony dolarów fortuny, głównie na finansowanie akcji humanitarnych i swojej własnej fundacji. Brad, który założył ją razem z aktorką, od dwóch lat nie wpłaca na konto fundacji ani grosza, dlatego Jolie musi sama pokrywać wydatki pracowników i wolontariuszy. Z tego powodu Angelina musiała odłożyć w czasie plan zakupu domu w Londynie i podobno zapożyczyła się u swojego kochanka-miliardera.

Sytuacja jest tak zła, że gwiazda nie może nawet przeprowadzić remontu w swoim kambodżańskim pałacu, który obecnie popada w coraz większą ruinę. W akcie desperacji, Angelina zwróciła się do mnichów, prosząc ich o pobłogosławienie posiadłości i przyniesienie jej szczęścia.

Myślicie, że to pomoże?

Termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brata Pitta i Angeliny Jolie ustalony! Kiedy przestaną być małżeństwem?

Przeraźliwie chuda Angelina Jolie pokazała się publicznie. Twarz śliczna, ale jej sylwetka…

Angelina Jolie BEZ MAKIJAŻU nie jest już taka idealna! Pokazała zmarszczki i przebarwienia!


Angelina Jolie ma kłopoty finansowe

Angelina Jolie ma kłopoty finansowe

Angelina Jolie ma kłopoty finansowe

Angelina Jolie ma kłopoty finansowe

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×