Angelina Jolie podjęła chyba najlepszą decyzję w sprawie dzieci…

Brad Pitt i Angelina Jolie plotki o rozwodzie

Brad Pitt i Angelina Jolie plotki o rozwodzie

Angelina Jolie zamieszkała obok Brada Pitta

Trochę zaczynamy się gubić w tym wszystkim… Angelina Jolie, która najpierw zaskakuje swojego męża pozwem rozwodowym, potem w trakcie oskarża go o bicie dzieci, nadużywanie alkoholu i narkotyków, rozpoczyna z biednym Bradem batalię sądową, która kosztuje aktora częściową utratę kontaktów z dziećmi, życie rodzinne, a przede wszystkim zdrowie. Mimo, że Brad zapisuje się na odwyk, na terapię i zatrudnia specjalnego kucharza, który przygotowuje posiłki dla osób wychodzących z uzależnienia.  Aktor drastycznie chudnie, odsuwa się od świata i 2/3 doby spędza nad swoim projektem artystycznym.

Tak było do niedawna. Od kilku tygodni na szczęście możemy obserwować Brada w znaczniej lepszej formie – nabrał ciała, uśmiecha się częściej i nawet zaczął chodzić na randki! W końcu to prawie rok od kiedy żona oznajmiła, że chce rozwodu i gwiazdor może sobie układać życie bez Angeliny u boku… Może?

Decyzja o rozwodzie była błędem? Angelina Jolie walczy o Brada Pitta

Gdzie mieszka Angelina Jolie z dziećmi

No właśnie nie do końca! Jak się okazuje piękna Angelina jest równie niezdecydowana jak piękna! Miała kupować dom w Londynie, żeby zamieszkać tam z dziećmi i swoim nowym ukochanym, jednak o domu w Londynie na razie nic nie słychać, a Angelina zainwestowała właśnie 25 milionów dolarów w luksusowa rezydencję… zaraz obok domu Brada! Gwiazda zainwestowała tyle pieniędzy w piękną i luksusową willę w Los Feliz, dosłownie 2 minuty od domu w którym mieszka aktor, a w którym kiedyś mieszkali razem z całą rodziną.

To było dla niej ważne, abstrahując od wszystkiego, Aneglina wie, że na dłuższą metę rozwiedzeni rodzice powinni być niedaleko siebie dla dobra dzieci. 

Posiadłość, którą kupiła Angelina została wybudowana w 1913, ma 6 sypialni i 10 łazienek. Aktorka jest zachwycona swoim nowym lokum i nie może się doczekać aż wprowadzi się tam z dziećmi. Tymczasem Brad podobno zachowuje spokój i pracuje nad modernizacją ogrodu, żeby dzieci miały się gdzie bawić.

Coś czujemy, że ta rodzina nas jeszcze nie raz zaskoczy…

https://jastrzabpost.pl/newsy/corka-angeliny-jolie-i-brada-pitta-nie-chce-byc-kobieta_539838.html

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie z dziećmi


Brad Pitt i Angelina Jolie w sesji dla People

Brad Pitt i Angelina Jolie w sesji dla People

Okładki z Jennifer Aniston, Bradem Pittem i Angeliną Jolie

Okładki z Jennifer Aniston, Bradem Pittem i Angeliną Jolie

Angelina Jolie Brad Pitt

Angelina Jolie Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×