Szukaj

Angelina Jolie odstraszyła od siebie nawet prawniczkę. Skandaliczne zachowanie gwiazdy względem Brada Pitta sprawiło, że została bez adwokata!

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Prawniczka Angeliny Jolie nie chce z nią pracować

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta zaczyna robić się tak skomplikowany, że prawniczka aktorki zdecydowała się rzucić sprawę. Wszystko przez zachowanie gwiazdy, która za wszelką cenę próbuje zniszczyć jakiekolwiek relacje, które kiedykolwiek powstały między szóstką jej dzieci, a ich ojcem. Przekracza przy tym wszystkie dopuszczalne granice.

Jak donosi TMZ, prawniczka aktorki uważa, że jest ona zbyt toksyczna i zrezygnowanie z tej sprawy tak szybko, jak to tylko możliwe, jest najlepszym co może zrobić. Laura Wasser jest szanowaną specjalistką od rozwodów i to, że nie chce już pracować z Jolie, jest ogromnym zaskoczeniem – ten rozwód mógłby jej przynieść nie tylko pieniądze, ale również jeszcze większą renomę. Niestety, wygląda na to, że z tej współpracy nic już nie będzie. Dlaczego?

Wasser jest znana z promowania rozwiązań ugodowych i wspólnego wychowywania dzieci, więc zachowanie Angeliny względem Brada jest dla niej nie do przyjęcia. Według informatora, gwiazda jest „totalnie nierozsądna”, a jej argumenty „kompletnie nielogiczne” – i choć podobno została już zastąpiona inną dużą firmą, rozwód długo nie zostanie jeszcze sfinalizowany. Obecnie jest on raczej „wojną domową”, niż sprawą sądową.

Angelina Jolie nie chce, żeby Brad Pitt był częścią życia jej dzieci. Za wszelką cenę próbuje skłócić swoje pociechy z ojcem, a gdy to jej nie wyszło, wywiozła je do Londynu. Jest wściekła, że Pitt przekonał sąd do przyznania mu praw do opieki, o których odebranie walczy od miesięcy.

Myślicie, że zrobi się jeszcze gorzej?

Siódme dziecko w drodze! Angelina Jolie ponownie zostanie matką

Amal Clooney nienawidzi Angeliny Jolie! I z wzajemnością! Oto cała lista powodów

Angelinie Jolie udało się wkraść w łaski księżnej Kate! Plotkują przez telefon jak najlepsze przyjaciółki!


Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie jako Jane Smith w filmie

Angelina Jolie jako Jane Smith w filmie "Mr. & Mrs. Smith" (2005)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×