Szukaj

Angelina Jolie narobiła sobie wrogów w Hollywood. Uważa, że branża jej nie szanuje. Ma ciekawą teorię

Angelina Jolie, Hollywood

Angelina Jolie, Hollywood

Angelina Jolie narobiła sobie wrogów w Hollywood. Zagraniczne gazety rozpisują się o tym, że mało kto już ją szanuje. Jest nawet mocniej – podobno ona czuje, że branża jej nienawidzi. Ma ciekawą teorię.

Angelina Jolie rozwiodła się z Bradem Pittem. Trwa jednak walka o prawo opieki nad dziećmi. Aktor proponuje 50/50, ale ona nie chce o tym słyszeć. Robi wszystko, żeby zdyskredytować byłego męża. Okazało się jednak, że plotki, które puszczała, są bronią obosieczną. Tabloidy donoszą, że jej działania doprowadziły do tego, że mało kto w Hollywood ją jeszcze szanuje, a ona sama miała się zwierzać, że czuje się znienawidzona.

Angelina Jolie narobiła sobie wrogów w Hollywood

Wszystko trwa mniej więcej od zeszłego roku, kiedy nieistniejąca już gazeta New Weekly poinformowała, że ​​Jolie czuła, że ​​Hollywood jest przeciwko niej. Tabloid argumentował, że po tym, jak aktorka zachowała się po rozwodzie z Bradem Pittem, martwiła się, że jej kampania mająca na celu pogrzebanie jej byłego męża, przyniosła odwrotny skutek, a jej reputacja została zepsuta.

Angelina uważa, że to branża dołożyła wszelkich starań, by Czarownica miała marny początek, a zmartwieni fani zwrócili się przeciwko niej, ponieważ próbowała zdyskredytować Pitta. Gwiazda jest więcej niż pewna, że szkalujące ją publikacje, w których zrobiono z niej furiatkę, zostały wygenerowane przez osoby, z którymi witała się życzliwie na czerwonych dywanach.

Uważa, że padła ofiarą zazdrości i solidarności z jej mężem – donosi Us Weekly.

Źródło ujawniło, że film był spektakularną klapą.

Jolie zastanawiała się, czy Hollywood nadal uważa ją za kasową aktorkę – zwłaszcza, że ​​Brad miał tak niesamowity występ w Once Upon a Time in Hollywood.

Informator ujawnił, że te myśli były dla niej prawdziwą gehenną. Stwierdzenie to jest o tyle dziwne, że Jolie nigdy nie przejmowała się opinią innych. Nawet jeśli byłoby to szeroko pojęte Hollywood.

Nigdy nie spodziewam się, że będę tym, którego wszyscy rozumieją lub lubią. I to jest OK, bo ja wiem, kim jestem, a dzieci także wiedzą, kim jestem – mówiła.

Od czasu związku aktorki, małżeństwa i późniejszego rozwodu z Bradem Pittem, Jolie była przedmiotem przeróżnych plotek na swój temat. Od przedstawiania jej jako prawdziwej czarownicy, aż po niszczycielkę małżeństw. Co mogłoby spowodować wielką niechęć Hollywood do aktorki? Chyba tylko to, że ona opinię środowiska o sobie ma w nosie.


Angelina Jolie w Londynie promuje Czarownicę 2

Angelina Jolie w Londynie promuje Czarownicę 2

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×