Angelina Jolie zaczęła układać sobie życie z… kobietą! Gwiazda jest w lesbijskim związku!

Angelina Jolie dziewczyna

Angelina Jolie jest w związku z kobietą

Angelina Jolie to naczelna skandalistka Hollywood. Co prawda nie słychać o jej przygodach z narkotykami, ubiera się zachowawczo i nie zmienia partnerów jak rękawiczek, ale co z tego, jeśli gwiazda jest naprawdę buńczuczna i niepokorna. Piękna Angelina wiele lat temu  spotykała się z kobietą – modelką Jenny Shimizu. Zakochana Jenny tak wówczas mówiła o swojej kochance:

Jej usta są niesamowite. Nigdy nie całowałam większych. Są jak dwa łóżka wodne – to taka ciepła, duża, miękka i piękna rzecz. Angelina jest wspaniałą kobietą. Zaczęłyśmy sypiać ze sobą podczas kręcenia Foxfire. Była wtedy żoną Johnny’ego Lee Millera. (…) Ona stale szuka adrenaliny. Czegoś, czym mogłaby się ekscytować. Ludzie są jej największą pasją, dlatego ciężko jest jej być z jednym człowiekiem. Przecież ma przed sobą cały świat!

Gwiazda sama w 2003 roku na pytanie o to, czy jest biseksualna odpowiedziała:

Oczywiście. Jeśli jutro zakocham się w kobiecie, czy czułabym że to jest ok, że chce ją pocałować w usta, dotknąć jej? Gdybym się w niej zakochała? Tak!

Jak pisze dzisiaj RadarOnline jest szansa, że Angelina poznała kolejną kobietę, która zafascynowała ją na tyle, ze obie panie zaczyna łączyć coś poważniejszego:

Loung Ung to autorka książki na podstawie której Angelina nakręciła swój najnowszy film First they killed my father. Krążą plotki, że Angie wycofała się z walki o małżeństwo z Bradem Pittem bo Loung tak bardzo zawróciła jej głowie! Ung ma co prawda męża, z którym mieszka w Cleveland, ale to nie stoi jej na przeszkodzie być bardzo częstym gościem w domu Angeliny w Los Feliz. Angelina pokochała Ung i bardzo jej ufa. Mówi, że żaden mężczyzna jej nie rozumiał tak jak Loung. Poznały się 16 lat temu w Kambodży i od razu przypadły sobie do serca. Loung stała się częścią rodziny Angie, jej dzieci mówią do niej „ciocia Loung”, wydaje się, że zajęła miejsce Brada! – donosi RadarOnline.

Co z tego będzie? Czas pokaże.

https://jastrzabpost.pl/newsy/brad-pitt-zaplaci-angelinie-jolie-za-rozwod-znalazl-nowa-kobiete_600111.html

Święta Angeliny Jolie i Brada Pitta według jasnych zasad! Co na to dzieci pary?

Być mężem Angeliny to prawdziwy koszmar! Brat Pitt nie wróży powodzenia nowemu związkowi Joli!


Angelina Jolie i Loung Ung są parą

Angelina Jolie i Loung Ung są parą

Angelina Jolie i Loung Ung

Angelina Jolie i Loung Ung

Angelina Jolie i Jenny Shimzu

Angelina Jolie i Jenny Shimzu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×