Angelina Jolie rozpoczęła poszukiwania… partnerki. Jakie kobiety ją kręcą? Lista wymagań jest bardzo długa

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie zrezygnowała z randek z mężczyznami. Po wielu rozczarowaniach postanowiła, że będzie umawiać się tylko z kobietami. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest biseksualna.

Angelina Jolie, to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, ale też jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Gdziekolwiek się nie pojawia, wzbudza zachwyt fanów. Jest też wdzięcznym obiektem dla tabloidów, które rozpisują się o jej problemach po rozwodzie z Bradem Pittem oraz wyciągają różne historie na jej temat.

Według National Enquirer powodem, dla którego Jolie nie była w związku z innym mężczyzną od czasu jej rozstania z mężem, jest to, że szukała miłości kobiety. Przedmiotem jej pragnienia była miała być Michelle Pfeiffer, partnerka z planu Czarownicy 2.

Angelina Jolie szuka związku z kobietą?

Temat podchwyciły inne bulwarówki i według ostatniego artykułu Globe, zdobywczyni Oscara zgorzkniała z powodu nieudanych małżeństw i nie wpuści już mężczyzny do swojego życia i łóżka. Amerykański tabloid twierdzi, że Jolie została wypchnięta z powrotem do randkowania przez swoje dzieci, ale tym razem szuka kobiety.

Angie zawsze uważała się za biseksualną i miała wiele romansów z mężczyznami i kobietami, ale odkryła, że ​​bycie z kobietą jest bardziej w jej stylu, szczególnie na tym etapie jej życia – mówi informator. – Jej przyjaciele szukają wrażliwej kobiety, która może nadążyć za nią intelektualnie, fizycznie i emocjonalnie.

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Donosiciel twierdzi nawet, że Jolie jest podekscytowana całą sytuacją, ale zna swoją wartość i szuka godnej siebie towarzyszki.

Wie, że prowadziła ciekawe życie, ma wiele do zaoferowania i jest bardzo podekscytowana, że jest w tym punkcie. Próbuje spotkać prawdziwą, równą sobie, kobietę sukcesu, oddaną filantropii, niezależną, piękną i, co ważniejsze, otwartą na nowe doświadczenia.

Jeśli w poszukiwania partnerki dla mamy włączyły się już dzieci gwiazdy, to znaczy, że jest gotowa na nową relację. Czekamy na dalsze doniesienia zza oceanu.

Angelina Jolie: orientacja seksualna

Angelina Jolie otwarcie przyznaje się do swojego biseksualizmu. W jednym z wywiadów zdradziła, że spotykała się z aktorką – Jenny Shimizu, którą poznała w 1996 roku na planie filmu Wtajemniczenie. Prasa bulwarowa donosiła, że w trakcie małżeństwa z Bradem Pittem zdarzało się, że w ich łóżku „gościła ta druga”. Para nigdy nie potwierdziła tych rewelacji.


Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Angelina Jolie i Michelle Pfeifferq

Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer

Komentarze

  • życzliwy samiec 50+ pisze:

    odkyła wreszcie to o czym już wiadomo o wieków, że dwie kobiety jeśli chcą mogą się lepiej zrozumieć i dogadać niż kobieta i mężczyzna ponieważ ich organizmy i funkcje poznawcze umysłu działają podobnie i zdaje się, że przez wiele tysiącleci gdy ludzkość żyła we wspólnotach pierwotnych to kobiety przedewszystkim trzymały się razem wychowując małe dzieci i uprawiając wspólne pieszczoty podczas gdy męszczyźni byli zajęci polowaniem albo wojowaniem — ot co taka damska grupa rodzinno-seksualna i dopiero w raz z rozwojem systemów społecznych wynależiono małżeństwo czyli podporządkowanie kobiety mężczyźnie wraz z jej zniewoleniem i przypisaniem do określonej roli społecznej co nadal trwa.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×