Sensacja w piosence The Weeknd. Ujawnił kulisy romansu z Angeliną? Krótki fragment namieszał w mediach

The Weeknd i Angelina Jolie

The Weeknd i Angelina Jolie

Angelina Jolie i The Weeknd od kilku miesięcy się spotykają. Kolorowa prasa od dawna spekuluje o tym, że są parą. Muzyk opowiedział o ich relacji w nowym utworze.

Angelina Jolie jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. John Voight zaszczepił w swojej córce zamiłowanie do tego zawodu. Od najmłodszych lata zabierał ją także na czerwone dywany, gdzie mogła poznawać show-biznes od kulis. Gwiazda pierwsze kroki ku karierze stawiała w modelingu. Wkrótce później przeniosła się na duży ekran. Mimo że od jej debiutu minęło już 40 lat, wciąż jest ulubienicą swoich fanów. Regularnie pojawia się w coraz to kolejnych produkcjach.

Życie prywatne Angeliny jest dosyć burzliwe. Aktorka po raz pierwszy wyszła za mąż w 1996 roku z Johny’ego Lee Millera. Ich uczucie jednak nie przetrwało. Po trzech latach postanowili się rozwieść. Następnie na jej drodze pojawił się starszy od niej o 15 lat Timothy Hutton. Para była razem przez rok. Jolie w 2000 roku po raz drugi wzięła ślub. Wyszła za Billy’ego Boba Thorntona. Po trzech latach spotkali się na sali sądowej i rozwiązali małżeństwo.

Głośno było także o jej relacji z Bradem Pitem. Ich serca zabiły szybciej, gdy spotkali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Para doczekała się potomstwa. Wspólnie wychowywali troje biologicznych i troje adoptowanych dzieci. Po kilkunastu latach zdecydowali się na ślub, lecz ich radość nie trwała długo. Doszło do rozwodu, który od lat jest komentowany przez prasę. Byli małżonkowie walczyli bowiem o opiekę nad dziećmi i nie mogli się dogadać też w wielu innych kwestiach.

Angelina Jolie i The Weeknd – co ich łączy?

Od kilku miesięcy głośno mówi się o rzekomym związku Angeliny z The Weeknd, który jest od niej młodszy o 15 lat. Dziennikarz korzystając z okazji, postanowił zadać podchwytliwe pytanie i dowiedzieć się, czy coś łączy ją z piosenkarzem:

Twoje dzieci są już duże. Możesz więc zdradzić, czy były bardziej podekscytowane tym, że pojawiłaś się w „Eternals”, czy tym, że przyjaźnisz się z The Weeknd?

Aktorka uśmiechnęła się i wymijająco odpowiedziała na pytanie, co jeszcze bardziej podgrzało spekulacje:

Są bardzo podekscytowane tym filmem, jeśli o to pytasz. Bardzo się cieszą – wyznała w rozmowie z E! Entertainment.

Para w późniejszym czasie coraz częściej była widywana w swoim towarzystwie. Nie potwierdzali oni jednak tego, że łączy ich coś więcej.

The Weeknd potwierdza związek z Angeliną?

The Weeknd wydał właśnie swój kolejny album. Na płycie znalazł się utwór Here We Go… Again, który jeszcze bardziej podsycił spekulacje. Artysta śpiewa w nim o swojej nowej dziewczynie, która jest… gwiazdą filmową. Fani nie mają wątpliwości, że chodzi o Angelinę Jolie. Fragment tekstu piosenki prezentujemy poniżej:

Kiedy sprawiam, że się śmieje
To leczy moją depresję
Moja nowa dziewczyna
Ona jest gwiazdą filmową

Myślicie, że jest to potwierdzenie związku The Weekend i Angeliny?


Angelina Jolie bez doczepów

Angelina Jolie bez doczepów

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

The Weeknd- Billboard Music Awards 2021, garnitur: Bottega Veneta.

The Weeknd- Billboard Music Awards 2021, garnitur: Bottega Veneta.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×