Angelina Jolie chce rozbić kolejny związek. Zaprosiła na randkę szczęśliwie zakochanego przystojniaka

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie szuka miłości. Stwierdziła, że idealnym kandydatem jest Keanu Reeves i zaprosiła go na randkę. Co z tego wynikło?

Angelina Jolie, to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Dla wielu jest ikoną, ale to też jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Gdziekolwiek się nie pojawia, wzbudza wielkie emocje. Jest też wdzięcznym obiektem dla tabloidów, które rozpisują się o jej problemach po rozwodzie z Bradem Pittem oraz wyciągają różne historie na jej temat. Nie ma żadnych informacji, czy od rozstania się z kimś związała, więc bulwarówki uparcie poszukują dla niej drugiej połówki.

WedługNational Enquirer, na przykład, powodem, dla którego Jolie nie była w związku z innym mężczyzną od czasu jej rozstania z mężem, jest to, że szukała miłości kobiety, a przedmiotem jej pragnień miała być Michelle Pfeiffer, partnerka z planu Czarownicy 2. Obecnie tabloidy piszą o ty, że próbuje usidlić słynnego kanadyjskiego przystojniaka – Keanu Reevesa, który od kilku lat jest w szczęśliwym związku.

Czy Angelina Jolie randkuje z Keanu Reeves’em?

Star zapewnia, że ​​Angelina Jolie jest gotowa znów znaleźć miłość i chciała ją znaleźć u boku Keanu Reevesa. Magazyn twierdził, że aktorka ma na niego oko, odkąd zbliżały się jej 44. urodziny.

Jej urodziny były punktem zwrotnym i właściwym momentem na rozpoczęcie związku. Nie była tak podekscytowana mężczyzną, odkąd po raz pierwszy spotkała Brada – donosi informator.

W publikacji stwierdzono, że Jolie poznała Reevesa w 2017 r., kiedy kupiła dom w tej samej dzielnicy Los Angeles, w której mieszka matka aktora, Patricia.

Odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego. Patricia z przyjemnością zobaczyłaby, jak Keanu wreszcie się uspokaja po tylu latach, a Angelina jest kimś, kto pasowałby do rodziny – powiedział informator.

Podobno Keanu wzbudza ogromne emocje w Angelinie Jolie, dawno się tak przy nikim nie czuła.

 Keanu powoduje u niej motyle w brzuchu! W końcu jest po prostu w jej typie – nerwowy i trochę tajemniczy. Uważa, że ​​jest wspaniały.

Anonimowy informator stwierdził ponadto, że aktorka była zbyt zdenerwowana, aby poprosić mamę Reevesa o umówienie się z nim na randkę, aby móc spędzić z nim czas tylko we dwoje.

Chce intymnej kolacji w swoim domu i umówiła się z szefem kuchni, aby przygotował ją z wyprzedzeniem, aby ona i Keanu mogli być sami.

Czy możecie sobie wyobrazić romans między Johnem Wickiem a Larą Croft? Mogłoby być naprawdę ciekawie.


Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Keanu Reeves z mamą Patricią – Oscary 2020, smoking: Dolce&Gabbana

Keanu Reeves z mamą Patricią – Oscary 2020, smoking: Dolce&Gabbana

Keanu Reeves i Alexandra Grant – LACMA Art + Film Gala 2019

Keanu Reeves i Alexandra Grant – LACMA Art + Film Gala 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×