Szukaj

Angelina Jolie znalazła nową miłość?! Gwiazda spotyka się z… Szok!

Angelina Jolie i Jared Leto romans

Angelina Jolie i Jared Leto romans

Angelina Jolie i Jared Leto mają romans

To dopiero newsy przed weekendem! Angelina Jolie – gwiazda, ambasadorka Unicefu, matka siedmiorga dzieci, bojowniczka o najbiedniejszych – ma wielką słabość do młodszego aktora o którego już nie raz kłóciła się ze swoim (soon) eks mężem – Bradem PittemTajemniczym obiektem westchnień pięknej Angeliny jest zdolny i buńczuczny aktor Jared Leto!

Angelina i Brad kłócili się o Jareda wiele razy przez ostatnie lata, on był kimś przez kogo Brad czuł się w swoim związku niepewnie. Zawsze uważał, że jeśli chodzi o Jareda to nie może jej ufać. Ewidentnie miał rację, jeśli już krążą plotki że te dwójka spotyka się na tajnych randkach. Ona wiedziała, że Jared to czuły punkt Brada, więc kiedykolwiek chciała mu dopiec, zaczynała mówić o Leto, jak bardzo kochała z nim pracę na planie i jak bardzo podziwia jego talent. Kilka miesięcy temu wysłała mu nawet scenariusz z propozycją współpracy. Między nią a Jaredem zawsze była chemia. On jej bardzo pomaga w wychodzeniu z obecnego dołka, obydwoje są bardzo do siebie podobni i bardzo by do siebie pasowali (tłum. Jastrząb Post)

Amerykańskie serwisy twierdzą, że to Jared odezwał się do Agenliny pierwszy, gdy tylko dowiedział się, że złożyła papiery rozwodowe. Ponoć spotykają się teraz w wielkiej tajemnicy i oboje są sobą zauroczeni.

Angelina Jolie i Jared Leto pracowali razem dwa razy: pierwszy raz na planie filmu Girl, Interrupted w 1999 roku, a drugi raz w 2004 roku na planie Alexandra. Szalona aktorka i nieprzewidywalny artysta rzeczywiście do siebie pasują, pozostaje zatem życzyć dużo miłości! Tak samo jak Bradowi i Kate Hudson.

Zobacz: To z nią Angelina Jolie przegrała o względy Brada Pitta! Aktor układa sobie życie u boku… Aż ciężko w to uwierzyć!

Zobacz: Tabloid opublikował przerażające zdjęcia Angeliny Jolie, a tymczasem gwiazda wcale tak nie wygląda?! Aktorka została przyłapana na spacerze z dziećmi

Angelina Jolie i Jared Leto są parą?

Angelina Jolie i Jared Leto są parą?

Jared Leto i Angelina Jolie mają romans?

Jared Leto i Angelina Jolie mają romans?


Ile waży Angelina Jolie?

Ile waży Angelina Jolie?

Jared Leto

Fotografia: gayexpress.co.nz

Angelina Jolie z wizytą w Grecji (fot. East News)

Angelina Jolie z wizytą w Grecji (fot. East News)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×