Szukaj

Wrzucił zdjęcie z randki z Angeliną Jolie! Gwiazda rozkochała w sobie znanego dj-a. On uwielbia pokazywać ciało

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie rozkochała w sobie znanego, przystojnego dj-a. To były chłopak Madonny i Katy Perry. Jego Instagram pęka w szwach od zdjęć eksponujących jego ciało.

Angelina Jolie, póki sąd nie zdecyduje inaczej, sprawuje opiekę nad sześciorgiem dzieci, które pojawiły się w czasie jej związku z Bradem Pittem. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene pozostają przy niej, ale obecnie toczy się sprawa o naprzemienną opiekę nad gromadką, bo były mąż gwiazdy nie ukrywa, że bardzo chce na równi uczestniczyć w życiu pociech.

Jednak zanim zapadnie decyzja, to Angelina ma ten przywilej, że dzieciaki na co dzień są z nią. W zasadzie zrezygnowała z życia towarzyskiego. Tabloidy co prawda rozpisują się o jej romansach, łącząc ją z kolejnymi przystojniakami, jednak wszystkie te historie można włożyć między bajki.

Kiedy jednak zdjęcie Jolie trafia na Instagram przystojnego dj-a, to sytuacja jest zupełnie inna. Kogo rozkochała w sobie była żona Brada Pitta?

Angelina Jolie spotyka się z przystojnym dj-em

Podczas gdy rozwód z Bradem Pittem ciągle nie jest jeszcze zakończony, bo byli małżonkowie walczą o opiekę nad dziećmi, wygląda na to, że Angelina Jolie w końcu znalazła miłość. Rozkochała w sobie szalonego, uwielbiającego imprezy dj-a. Do tego jeśli się dobrze przyjrzeć, to na niektórych zdjęciach, które z lubością publikuje na swoim Instagramie, prezentując ciało, bardzo przypomina ostatniego męża gwiazdy…

Aktorka została zauważona na randce na prywatnej imprezie w Los Angeles z muzykiem Diplo. 42-latek w przeszłości spotykał się z Madonną i Katy Perry.

Wyglądając na nieco oszołomioną, ale z szerokim uśmiechem na twarzy, Jolie  została sfotografowana zza torebki chipsów. Zdjęcie pojawiło się w relacji Diplo na Instagramie.

Przyjaciele Angeliny są zachwyceni jej nowym partnerem:

Dzieci Angeliny myślą, że Diplo jest bogiem, więc nie ma wątpliwości, że to im się spodoba – zwłaszcza, gdy ich sztywna mama trochę się rozluźnia. To wszystko było złamane serce, rozwód i blokada przez tak długi czas. Nikt nie jest w ogóle zaskoczony, widząc ją imprezującą. Wszyscy zapominają, że w młodości była totalną hollywoodzką imprezowiczką i wymiatała z najlepszymi z nich. Reputacja Diplo jej nie martwi – mówi informator New Idea.

Czyżby szykował się najgorętszy romans tego roku?

Kim jest dj Diplo?

Dj Diplo, a właściwie Thomas Wesley Pentz  urodził się 10 listopada 1978 w Tupelo w stanie Missisipi. Jest producentem muzycznym i dj-em. Większość swojego młodego życia spędził na Florydzie. Obecnie mieszka w Los Angeles. Jest założycielem wytwórni Mad Decent. Jest także współtwórcą projektów Major Lazer, Jack Ü, Silk City i LSD.

W przeszłości dj Diplo spotykał się z pochodzącą ze Sri Lanki wokalistką M.I.A. Ma dwóch synów z byłą partnerką Kathryn Lockhart, Locketta (ur. 2010) i Lazera (ur. 2014).


Dj Diplo wrzucił zdjęcie z randki z Angeliną Jolie

Dj Diplo wrzucił zdjęcie z randki z Angeliną Jolie

Dj Diplo

Dj Diplo

Dj Diplo

Dj Diplo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×