Szukaj

Angelina Jolie i Bradley Cooper przyłapani z dziećmi w Disneylandzie! Tabloid: „Brangelina 2.0”

Angelina Jolie i Bradley Cooper romans

Angelina Jolie i Bradley Cooper romans

Angelina Jolie randkuje z Bradleyem Cooperem. Gwiazdy zostały sfotografowane w Disneylandzie. Obydwoje byli ze swoimi dziećmi. To nie pierwszy raz, kiedy tabloidy donoszą, że coś jest na rzeczy. Para doczekała się nawet pseudonimu Brangelina 2.0.

Angelina Jolie, to kobieta po przejściach. Wychowuje sześcioro dzieci. Jej wielka miłość do Brada Pitta skończyła się burzliwym rozwodem. W podobnej sytuacji jest Bradley Cooper, który po rozstaniu z Iriną Shayk, nie może znaleźć sobie miejsca, a podejrzenia o jego romansie z Lady Gaga ciągle zakłócają mu spokój. Czyżby tych dwoje miało się ku sobie?

Zobacz: Ślub i ciąża – tabloid ujawnia kulisy związku Bradleya i Lady Gagi!

Angelina Jolie i Bradley Cooper zostaną parą?

23 sierpnia Cooper został sfotografowany w Disneylandzie ze swoją dwuletnią córką. Tego samego dnia Jolie również została przyłapana przez paparazzi w parku rozrywki z czwórką najmłodszych dzieci. Według magazynu In Touch, iskry między nimi poleciały natychmiast. Tajemnicze źródło donosi:

Widziała, jak niesamowity był Bradley ze swoją córką, i to jest dla niej coś naprawdę atrakcyjnego. Jest gotowa, żeby spotkać mężczyznę swoich marzeń. Angie ma teraz misję, czyli randkę z Bradleyem.

In Touch o romansie Bradleya Coopera i Angeliny Jolie

In Touch o romansie Bradleya Coopera i Angeliny Jolie

Domniemany informator mówi dalej, że Jolie uważa, że ​​mają ze sobą wiele wspólnego, widząc, że oboje dobrze rozumieją presję związaną ze sławą. Donosiciel twierdzi również, że aktorka uważa, że ​​to dodatkowy bonus, że Cooper jest zaprzyjaźniony z Pittem:

Jeśli chodzi o zemstę, nie ma się nic lepszego, niż spotkanie z bliskim przyjacielem byłego męża.

Czyżby nowe, gorące uczucie w świecie gwiazd Hollywood? Już teraz Angelina i Bradley zostali ochrzczeni pseudonimem Brangelina 2.0.

Zobacz: Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera z dwoma mężczyznami na raz! I to jakimi!


Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper w czarnej polówce Burrbery

Bradley Cooper w czarnej polówce Burrbery

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×