Termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brata Pitta i Angeliny Jolie ustalony! Kiedy przestaną być małżeństwem?

Angelina Jolie i Brad Pitt konflikt

Angelina Jolie i Brad Pitt konflikt

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali termin pierwszej rozprawy rozwodowej

Fani żyją rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta już od niemal dwóch lat. Jesienią w 2016 roku gwiazda Czarownicy złożyła pierwsze doniesienie na męża i wniosła do sądu o separację, po nieprzyjemnym incydencie, do którego miało dojść na pokładzie prywatnego samolotu. Para wracała do Stanów Zjednoczonych ze swoimi dziećmi, a między Pittem i jego najstarszym synem, Maddoxem Jolie-Pitt miało dość do kłótni i szarpaniny. Gdy tylko wylądowali, Angelina wyprowadziła się ze wspólnego domu, zabierając ze sobą dzieci i złożyła obszerny donos na swojego męża.

Aktorka zarzucała Pittowi nadużywanie alkoholu, przemoc fizyczną i psychiczną, zaniedbywanie dzieci. Kilka miesięcy później do mediów trafił głośny wywiad Pitta, w którym aktor przyznał się do problemu, do odwyku i do terapii, na którą zaczął chodzić dla swojej rodziny. Niestety, ich małżeństwa nie udało się już uratować – uchodzili za idealną parę, byli wzorem dla wielu, okazało się jednak, że wcale nie jest tak różowo.

Teraz para spotka się w sądzie po raz pierwszy od czasu wstępnych przesłuchań. Termin pierwszej rozprawy rozwodowej ustalono na 4 grudnia. Jak donoszą amerykańskie media, sędzia poruszy kwestię opieki nad dziećmi – Angelina domaga się odebrania byłemu ukochanemu praw rodzicielskich, Brad chce dzielonej opieki – oraz majątku. Okazuje się bowiem, że para nie ma intercyzy.

Myślicie, że to naprawdę koniec ich małżeństwa?

Przeraźliwie chuda Angelina Jolie pokazała się publicznie. Twarz śliczna, ale jej sylwetka…

Księżna Kate marnieje w oczach! W najnowszej sukni wygląda szczuplej niż Angelina Jolie!

Angelina Jolie BEZ MAKIJAŻU nie jest już taka idealna! Pokazała zmarszczki i przebarwienia!

 

 


Nestor Popolizio na spotkaniu z Angeliną Jolie

Nestor Popolizio na spotkaniu z Angeliną Jolie

Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie w Peru

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×