Szukaj

Angelina Jolie i Brad Pitt skonsultowali zmianę płci swojej córki z ekspertem

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie Pitt

Shiloh Jolie Pitt czuje się chłopcem

Angelina Jolie i Brad Pitt są jednym z najbardziej tolerancyjnych małżeństw na świecie. W 2010 roku aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że jej pierwsza biologiczna córka Shiloh nie czuje się dziewczynką. Od najmłodszych lat wolała chłopięce aktywności i zachowania. Odkąd sama jest w stanie decydować o tym, w co chciałaby być ubrana nikt nie zobaczył jej w sukience, ani żadnej innej dziewczęcej części garderoby.

Angelina i Brad zaakceptowali nawet, że Shiloh chciałaby zmienić swoje imię na John. Prawdopodobnie w domu cały czas zwracają się do niej w ten sposób.

Zagraniczne media donoszą, że najsłynniejsza para na świecie udała się do specjalistów od zmiany płci aby zaczerpnąć porad w kwestii decyzji, jaką w przyszłości będzie chciało podjąć ich dziecko.

Brad i Angelina mogą jedynie otoczyć Shiloh troską i pełną miłości opieką. Czas pokaże, jaki będzie jej wybór. (…) Shiloh może być chłopczycą, ale w okresie dojrzewania jej postrzeganie własnego ciała może się zmienić. Może się nagle okazać, że dziecko Brada stanie się słodką dziewczynką.

-zdradził portalowi RadarOnline anonimowy informator.

Angelina Jolie z Zaharą i Shiloh

Angelina Jolie z Zaharą i Shiloh

Brad PItt Maddox Jolie Pitt Shiloh Jolie Pitt Pax Jolie Pitt

Brad PItt Maddox Jolie Pitt Shiloh Jolie Pitt Pax Jolie Pitt

Shiloh Jolie Pitt

Shiloh Jolie Pitt


Dodaj komentarz

  • Edward pisze:

    Lewactwu we łbach się przewraca, jak nigdy przedtem. Bardzo dobrze. Wieszczę rychły koniec tego dziadostwa.

  • Gość pisze:

    Jakby od małego ubierali ją jak dziewczynkę to prawdopodobnie by dziś chodziła ubrana jak dziewczynka a nie jak chłopiec, to rodzice jej na to pozwolili i być może to oni jej skrzywili psychikę, a może nawet i życie. Jak dziecko w takim wieku może myśleć o zmianie płci? To, że lubi chłopięce zabawy to jeszcze o niczym nie świadczy, tak jakby rodzice na siłę jej wmawiali że przez to powinna być chłopcem. Ludziom się w głowach przewraca.

  • gucio pisze:

    Dać jej w tyłek i zabrać te ciuchy chłopięce, to się jej od razu wyprostuje w głowie.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×