Co dalej po rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie? Kolejna walka w sądzie. Tym razem nie o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie musiała przełknąć gorzką pigułkę – sąd przychylił się do wniosku Brada Pitta i zgodził się na naprzemienną opiekę nad dziećmi pary. To jednak nie koniec batalii. Co jeszcze powinni ustalić?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli w separacji od lat, ale obaj pozostali częścią swojego życia, ponieważ bitwa prawna wokół ich rozwodu jeszcze się nie zakończyła. W ostatnich miesiącach postępowanie skupiało się wokół opieki nad nieletnimi dziećmi pary – przypomnijmy, mają sześcioro dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh, Knoxa i Vivienne. Wydaje się, że kwestia ta jest rozstrzygnięta, przynajmniej na razie, ponieważ sędzia dopuścił umowę o wspólnej opiece. Oznacza to jednak tylko, że sprawa może teraz przejść do innych zagadnień, takich jak podział wspólnego majątku.

Nie wygląda na to, żeby spór się szybko zakończył.

Co dalej w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Według Evening Standard, Angelina Jolie i Brad Pitt nie mieli jeszcze do czynienia z podziałem majątku, w tym z winnicą we Francji, którą para kupiła razem za 60 milionów dolarów. Radzenie sobie z dzieleniem przedmiotów może okazać się łatwiejsze niż zajmowanie się opieką nad dziećmi. Ale trzeba sobie wyobrazić, że kiedy mówimy o rzeczach wycenianych na miliony dolarów lub więcej, mogą pojawić się pewne problemy.

Posiadanie winnicy wartej 60 milionów dolarów jest z pewnością czymś, co potencjalnie może być głównym punktem spornym. Z jednej strony może stać się tak, że żadne z nich nie chce być właścicielem winnicy. W takim przypadku sprzedanie jej i podzielenie przychodów byłoby prawdopodobnie dość proste, zakładając, że można znaleźć nabywcę. Alternatywnie, możliwe jest, że oboje mogą zachować współwłasność winnicy jako oddzielne strony, a nie małżeństwo. Być może nadal mogą być partnerami biznesowymi, nawet jeśli nie są partnerami życiowymi.

Ale jeśli Angelina Jolie i Brad Pitt chcą winnicy, a także chcą, aby druga strona zniknęła z dokumentów, moglibyśmy zobaczyć kolejną znaczącą bitwę. Jeśli żadna ze stron nie zechce sprzedać swojej części, sędzia będzie musiał wkroczyć i podjąć decyzję. A kto wie, co jeszcze znajduje się w majątku wspólnym, co może stać się punktem zapalnym?

Chociaż własność może być kolejnym obszarem zainteresowania w postępowaniu rozwodowym, nie oznacza to, że poprzednie problemy nie pojawią się ponownie. Podczas gdy zarządzono wspólną opiekę nad dziećmi, strona Angeliny Jolie już powiedziała, że ​​odwoła się od każdego nakazu, który nie przyznał jej jedynej opieki, o którą prosiła.

Oczywiście to wszystko jeszcze się nie skończyło. Biorąc pod uwagę, że sprawa trwa od lat, pomimo faktu, że zgodnie z prawem nie są już małżeństwem, wygląda na to, że może minąć sporo czasu, zanim wszystko zostanie ostatecznie zamknięte.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×