Szukaj

Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie są parą?! To co ostatnio razem wykombinowali tylko to potwierdza!

Angelina Jolie i Brad Pitt anulowali rozwód?

Angelina Jolie i Brad Pitt anulowali rozwód?

Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie są razem?

Angelina Jolie i Brad Pitt wybierają się na wspólne wakacje. Para postanowiła zakopać topór wojenny i wyjaśnić po przyjacielsku wszystkie spory związane z ich rozstaniem.

Temat burzliwego małżeństwa Angeliny Jolie i Brada Pitta od lat nie znika z pierwszych stron tabloidów. Małżonkowie tworzyli najpiękniejszą parę światowego show-biznesu, dla wielu tysięcy fanów byli wzorem prawdziwej rodziny. Niestety ich sielanka rodzinna przerodziła się w medialną batalię rozwodową. Media plotkarskie rozpisują się na temat majątku, jak również ustaleń dotyczących opieki nad dziećmi. Po długich negocjacjach aktorska para doszła jednak do porozumienia, Angelina z Bradem podpisali ugodę w kwestii opieki nad swoją wesołą gromadką.

Proces rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta przebiegał dotąd wyjątkowo burzliwie, jednak ich ugoda oznacza, że to już koniec walki o prawa o opiekę nad dziećmi, zatem w tym temacie nie będzie żadnego procesu sądowego. O zawarciu ugody poinformował prawnik gwiazdy Hollywood:

Porozumienie o opiece zostało uzgodnione kilka tygodni temu i zostało podpisane przez obie strony i sędziego. Porozumienie, które opiera się na zaleceniach ewaluatora opieki nad dzieckiem, eliminuje konieczność przeprowadzania procesu. Zgłoszenie i szczegóły umowy są poufne, aby chronić najlepsze interesy dzieci.

Wszystko wskazuje na to, że Brad Pitt i Angelina Jolie ostro pracują nad poprawą relacji między sobą. Aktorska para, która jeszcze niedawno nie mogła na siebie spoglądać, postanowiła się pogodzić! Dowodem ich pojednania i być może powracającego uczucia, ma być ich wspólny wyjazd na wakacje. Para zapowiedziała bowiem, że już niebawem wybierają się na wspólny urlop ze swoimi dziećmi!

Wygląda na to, że stosunki Angeliny Jolie oraz Brad Pitta się ociepliły. Jak poinformował Radar Online – oboje uznali, że wspólny urlop będzie doskonałą okazją, aby wreszcie zamknąć temat rozwodu.

Kto wie, jak to się zakończy?

Angelina Jolie nie liczy się z nikim. Wystawiła organizatorów Oscarów dla… Wydało się, dlaczego nie przyszła na galę!

Elegancka Angelina Jolie ze wszystkimi swoimi dziećmi w kinie. Ale się zmienili!

Szczuplutka Angelina Jolie pokazała swoje SIWE włosy! Na jej odmieniony widok paparazzi oszaleli!


Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×