Szukaj

Angelina Jolie znowu zagrała Bradowi Pittowi na nosie. Wszystko przez romans z polską modelką

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Ich rozstanie nie należy jednak do najładniejszych. Aktorzy toczą bitwę o opiekę nad dziećmi. Angelina nie chce odpuścić. Jaki postawiła warunek?

Koniec związku Brada Pitta i Angeliny Jolie to jedno z najgłośniejszych rozstań w show-biznesie w ostatnich latach. Wydawało się, że para będzie ze sobą już do końca życia. Para poznała się w 2004 roku na planie filmu Pan i Pani Smith, wówczas aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Ich uczucie okazało się tak silne, że gwiazdor Hollywood postanowił opuścić żonę i związać się z Jolie. Na początku starali się ukrywać łączącą ich relację. Uparcie zapewniali, że to jedynie przyjaźń. Po pewnym czasie przestali się ukrywać i potwierdzili swój związek, pojawiając się wspólnie na jednej z branżowych imprez.

Miłość okazała się tak silna, że zaprowadziła ich przed ołtarz. Po 10 latach związku powiedzieli sakramentalne tak.  Para doczekała się trojga biologicznych dzieci Shiloh, Knoxa i Vivienne, oraz trójki adoptowanych pociech Maddoxa, Paxa i Zahary. Chociaż wszyscy myśleli, że jest to miłość, która zwycięży każdy kryzys, to po zaledwie dwóch latach małżonkowie poinformowali o tym, że biorą rozwód. W kwietniu zeszłego roku wszystko zostało oficjalnie sformalizowane. Nadal jednak trwają sprawy, dotyczące opieki nad dziećmi. Żaden z małżonków nie chce bowiem odpuścić.

Angelina i Brad toczą wojnę o opiekę nad dziećmi

Od kilku lat byli małżonkowie nie mogą dogadać się w sprawie opieki nad sześciorgiem swoich pociech. Aktualnie dzieci mieszkają z matką. Brad jednak nie ma zamiaru odpuścić i domaga się opieki naprzemiennej. Żadne ustępstwa i mediacje nie wchodzą w grę. Informator tabloidu US Weekly podaje warunki, jakie postawili byli małżonkowie.

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć.

Była żona Pitta nie ma najmniejszego zamiaru ustępować. Postawiła Bradowi warunki, które dla niego są nie do przyjęcia. Aktorka wraz z dziećmi chce wyjechać ze Stanów i osiedlić się w Europie. Tylko wtedy pozwoli ojcu swoich dzieci na opiekę, którą zaproponował.

Zgodzi się na żądania Brada jedynie wtedy, kiedy dom rodzinny dzieciaków nie będzie znajdować się w Los Angeles. Mimo że młodsze z nich tam się uczą, choć Angelina nigdy nie kryła, że jest temu przeciwna – mówi źródło „US Weekly”.

Podobno Angelinę bardzo rozjuszył fakt, że jej były mąż romansuje z 27-letnią Nicole Poturalski. Gwoździem do przysłowiowej trumny był jednak fakt, że aktor zabrał swoją nową dziewczynę na weekend do posiadłości we Francji. Tej samej, w której przed laty wziął ślub z Angeliną.

Angie jest wściekła i całkowicie oszołomiona faktem, że Brad mógł się do tego posunąć. Miała wielką nadzieję, że po okresie okropnej walki uda im się złagodzić ich stosunki, ale teraz stało się to niemożliwe – mówi informator „The Sunday Mirror”.

Miejmy nadzieję, że byłym małżonkom uda się w końcu dojść do porozumienia.


Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Angelina Jolie, Brad Pitt
Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Karmy nie ma. Jeniffer Aniston żadnego związku nie rozbiła, a jej małżeństwo też się rozpadło…. Tak po prostu w życiu bywa i nie ma co dorabiać do tego jakiś teorii.

  • Gość pisze:

    podobno na cudzym nieszczęściu, szczęścia nie zbudujesz…rozbiła związek innej kobiety, efekt po latach jak w każdym podobnym przypadku…karma ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×