Szukaj

Angelina Jolie i Brad Pitt są oburzeni. Ktoś chce zarobić na ich związku. Nawet Jennifer Aniston protestuje

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt nie rozstali się w najlepszej atmosferze. Obecnie walczą o prawo do opieki nad dziećmi. Tymczasem jedna z telewizji przyszykowała projekt, który zdenerwował oboje. To niezły prztyczek w nos dla znanych aktorów.

Saga rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa. Obecnie toczy się kolejny etap procesu – dotyczący opieki nad dziećmi. To najbardziej drażliwa sprawa między byłą parą. Aktor nie odpuszcza, a jego była żona nie zamierza iść z nim na ugodę.

Przez lata tworzyli szczęśliwy związek, który ostatecznie skończył się zawarciem związku małżeńskiego. Gdy jednak media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Od zerwania toczą spór o opiekę nad dziećmi. Pomimo upływu czasu, wciąż nie potrafią się dogadać:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — mówi informator Us Weekly.

Zaciekle ze sobą walczą, co powoduje niemały stres. Tymczasem jedna z telewizji dała im niezłego prztyczka w nos. Tym razem solidarnie to odczują.

Angelina Jolie i Brad Pitt mają wspólne zmartwienie

Angelina Jolie i Brad Pitt mają obecnie wspólne zmartwienie. Podobno oboje są kompletnie rozstrojeni w związku z nadchodzącą premierą telewizyjną serialu opartego na ich filmie Mr & Mrs Smith. Komedia akcji z 2005 roku jest bardziej znana z tego, że to właśnie na planie tej produkcji nawiązał się płomienny romans pary. Zakochali się w sobie, co doprowadziło do szokującego amerykańską opinię publiczną rozwodu aktora z Jennifer Aniston.

W zeszłym tygodniu Amazon ogłosił nową serię, opartą na historii ze znanego filmu, która rozpocznie się w przyszłym roku i jej gwiazdami będą 35-letniej Phoebe Waller-Bridge Fleabag i 37-letni Donald Glover. Źródła podają, że Brad i Angelina są wściekli i upokorzeni tym faktem.

Ich ego są nieco posiniaczone, kiedy widzą, jak ich postacie są grane na nowo przez młodsze gwiazdy – mówi informator Woman’s Day – Miał być nawet sequel… Mogliby nadal być razem, gdyby zamiast tego okropnego filmu By The Sea nakręcili sequel Mr & Mrs Smith. Teraz ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest przypomnienie sobie o tych złotych czasach – a na pewno nie wtedy, gdy są w środku nieprzyjemnego rozwodu.

Mieszane uczucia ma mieć także Jennifer Aniston, która nie chce, żeby cokolwiek jej przypominało, w jakich okolicznościach straciła męża.


Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt jako

Angelina Jolie i Brad Pitt jako "Pan i pani Smith"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×