Szukaj

Nowa wojna! Angelina Jolie i Brad Pitt kłócą się już nie tylko o dzieci! W amerykańskiej prasie aż wrze!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozpoczęli właśnie nową wojnę. Spór pomiędzy byłymi małżonkami wydaje się nie mieć końca, a oczy całego świata są skierowane właśnie na nich. Teraz w grę wchodzą naprawdę grube pieniądze. Czy któraś ze stron odpuści?


Angelina Jolie i Brad Pitt w dalszym ciągu nie mogą ustalić wielu kwestii po ich rozwodzie, który śledziły media na całym świecie. Batalia sądowa, która miała ustalić zasady rozstania się pary, trwała aż 3 lata. Przypomnijmy, że celebryci byli ze sobą aż 12 lat, z czego tylko dwa lata jako mąż i żona. Jednak teraz pojawił się kolejny zgrzyt, który przez zachodnie media nazywany jest „gorzką wojną”. Teraz w grę wchodzi ekskluzywna posiadłość i winnica Chateau Miraval na południu Francji, które są teraz warte grube miliony euro! Winnica prosperuje jako bardzo dochodowy interes i produkuje wino, które zdobywa nagrody w konkursach. Jak donosi Radar online, aktorka zdecydowała, że chciałaby mieć ten interes tylko dla siebie!

Tymczasem uważano, że Brad Pitt już zacierał ręce na myśl, że spędzi tam wiele czasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku Los Angeles.

Mieli dżentelmeńską umowę, że podzielą się nią, ponieważ to lukratywne przedsięwzięcie biznesowe, ale kiedy Angelina przyjechała do winnicy, uświadomiła sobie nagle, że bardzo kocha to miejsce i jak bardzo doprowadziłoby do szaleństwa Brada, jeśli przejęłaby ten interes – podaje serwis plotkarski Radar Online

Zapytany w zeszłym tygodniu, czy rozważa zaprzestanie aktorskiej kariery wyjaśnił, że prawdopodobnie tak.

Myślę, że któregoś dnia po prostu się obudzę i to zrobię, a może się nie obudzę i dlatego się to skończy – wyznał w magazynie People

Jak widać żadna ze stron nie chce odpuścić w tym ogromnym konflikcie po rozpadzie ich związku. Teraz Brad i Angelina mają dużo pracy na planach filmowych i nieustannie wiszą na telefonach z prawnikami. Jesteśmy bardzo ciekawi finału tej „gorzkiej wojny”.

Zobacz: Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie zadzwonił do Jennifer Aniston. Wypłakał się jej do słuchawki

Zobacz: Angelina Jolie od dawna inspiruje się stylizacjami księżnej Kate. Ale ostatnio to już ostro przesadziła!

Zobacz: Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!


Angelina Jolie na spacerze z dziećmi

Angelina Jolie na spacerze z dziećmi

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie podczas wizyty w Paryżu

Angelina Jolie podczas wizyty w Paryżu

×