Szukaj

Niespodziewany zwrot akcji w relacji Brada i Angeliny. To brzmi jak najpiękniejszy finał komedii romantycznej

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt wycofują się z rozwodu. Takie sensacyjne wieści czytamy w zagranicznej prasie. Zobaczcie, co donoszą.

Angelina Jolie i Brad Pitt znów razem? To marzenie wielu fanów pary, nazywanej często Brangeliną. Wygląda jednak na to, że ich związek to zamknięty etap, chociaż od czasu do czasu pojawiają się sensacyjne doniesienia, jak teraz, kiedy tabloid twierdzi, że słynni aktorzy wycofują się z rozwodu.

Angelina i Brad byli uznawani za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Zakochali się w sobie na planie filmu Pan i Pani Smith. On był jeszcze wtedy mężem Jennifer Aniston, ale dla nowej miłości rozwiódł się. Jolie przez lata była obwiniana za rozbicie małżeństwa uwielbianej przez Amerykanów gwiazdy Przyjaciół.

Byli razem przez 12 lat i doczekali się sześciorga dzieci, w tym trojga adoptowanych. Wydawało się, że ich życie to bajka. Nic więc dziwnego, że ich fani byli wstrząśnięci wiadomością o rozpadzie związku. Potem nastąpił głośny i bolesny rozwód, przy którego okazji wyszły na jaw różne, czasem bardzo intymne, sprawy z ich życia.

Długo nie mogli się dogadać, ale ostatnio wyraźnie ociepliły się ich stosunki – zaczęli się ze sobą spotykać, co sfotografowali paparazzi. Tabloid donosi nawet, że wycofują się z rozwodu.

Angelina Jolie i Brad Pitt wycofują się z rozwodu?

Australijski magazyn, który opublikował historię, w której twierdzi, że Pitt i Jolie wstrzymali rozwód, ponieważ pandemia spowolniła postępowanie sądowe. Nie podaje żadnych konkretnych dowodów na swoją teorię. Powołuje się tylko na informatora, który mówi, że:

Pitt i Jolie wciąż robią ogromne postępy w swoim związku. Odnaleźli drogę do siebie nawzajem, stawiając rodzinę na pierwszym miejscu.

Nie napisano jednak o jakie postępy chodzi, a tym bardziej o tym, o jakim związku jest tu mowa. Gazeta powołuje się tylko na fakt, że aktor był widziany, jak wychodzi z domu Angeliny.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×