Szukaj

Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z Bradem Pittem! Opowiedziała o dzieciach i zapozowała przed obiektywem polskiego fotografa!

Angelina Jolie wzięła udział w zachwycającej sesji zdjęciowej i udzieliła poruszającego wywiadu dla magazynu Elle. Fotografie wykonał Alexi Lubomirski, światowej sławy artysta fotograf o polskich korzeniach, autor zdjęć Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zobacz niesamowity efekt tej współpracy.
Angelina Jolie w Elle

Angelina Jolie w Elle

Angelina Jolie została gwiazdą najnowszego wydania amerykańskiej edycji magazynu ELLE. Aktorka i filantrop pisze artykuł na cześć silnych kobiet oraz mężczyzn, którzy je wspierają. To jej pierwszy felieton po rozwodzie. W całym tekście Jolie zastanawia się, jak kobiety są często niesprawiedliwie traktowane. Nazywa to „teorią ostatecznego spisku” i nawiązuje do procesów czarownic w Salem. Zastanawia się, co takiego jest w mocy kobiety wolnej w umyśle i ciele, że dawniej była postrzegana, jako tak niebezpieczna?

Kobiety mogły być oskarżane o czary za niezależne życie seksualne, za mówienie o polityce lub religii lub za ubieranie się inaczej. Gdybym żyła we wcześniejszych czasach, mogłabym zostać spalona na stosie wiele razy, za bycie sobą – gorzko konkluduje gwiazda. – Od niepamiętnych czasów kobiety, które buntują się przeciwko temu, co społeczeństwo uważa za normalne – nawet nieumyślnie – zostały uznane za nienaturalne, dziwne, nikczemne i niebezpieczne. Zaskakujące jest to, w jakim stopniu ten rodzaj mitów i uprzedzeń utrzymywał się przez wieki i nadal barwi świat, w którym żyjemy – kontynuuje rozważania na temat miejsca kobiet w historii.

Angelina Jolie znana jest z działalności filantropijnej, twardo staje w obronie praw kobiet na świecie, adoptowała dzieci z krajów rozwijających się, żeby zwrócić uwagę na problem, wykorzystuje swoją popularność, żeby czynić dobro na ziemi. Z pewnością mocno przeżyła rozwód z Bradem Pittem, dlatego w artykule nawiązuje do relacji z dziećmi:

Nie mogłam być bardziej dumna z moich synów jako mężczyzn, którymi stają się, za sposób, w jaki szanują swoje siostry i także, jak są przez nie szanowani.

Niezwykle poruszający artykuł, w którym aktorka głosi protest przeciw panującym w świecie zasadom, w którym podaje przykłady zła, jakie oglądała podczas licznych podróży, mówi o ludziach wielkich – zarówno kobietach i mężczyznach, gwiazda kończy słowami:

Z miłością do wszystkich niegodziwych kobiet i ludzi, którzy ich rozumieją, Angelina.

Piękna treść eseju, ale przede wszystkim piękna kobieta na okładce i w sesji dla Elle. Brak przymiotników, aby opisać fotografie, których autorem jest Alexi Lubomirski. Znać tu rękę mistrza! Angelina wygląda zjawiskowo, a ujęcia są artystycznie perfekcyjne.

Polecamy przeczytać cały artykuł oraz obejrzeć tę nietuzinkową sesję.

View this post on Instagram

“‘Wicked women’ are just women who are tired of injustice and abuse. Women who refuse to follow rules and codes they don’t believe are best for themselves or their families. Women who won’t give up on their voice and rights, even at the risk of death or imprisonment or rejection by their families and communities. If that is wickedness, then the world needs more wicked women.” Ahead of the release of Maleficent 2, Angelina Jolie celebrates all the free-thinking women who have cast their spell upon the world. Link in bio for the full September cover story.⁣ ⁣ ELLE September 2019:⁣ Editor-in-chief: @ninagarcia⁣ Photographer: @alexilubomirski⁣ Cover star: #AngelinaJolie⁣ Stylist: @elizabethstewart1⁣ Wearing: @dior⁣, @cartier Hair: @adamcampbellhair⁣ Makeup: Toni G⁣ Nails: @nailsbyemikudo⁣ Set design: Jack Flanagan⁣ Produced by: Nathalie Akiya at Kranky Produktions.

A post shared by ELLE Magazine (@elleusa) on

Zobacz: Naga Angelina Jolie wije się zmysłowo w pościeli! Ta reklama poruszyła już całym męskim światem! [WIDEO]

Zobacz: Nowa wojna! Angelina Jolie i Brad Pitt kłócą się już nie tylko o dzieci! W amerykańskiej prasie aż wrze!

Zobacz: Angelina Jolie zakochana! Nowy partner gwiazdy to chudziutki młodzik! Totalne przeciwieństwo Brada Pitta!


Angelina Jolie na okładce Elle

Angelina Jolie na okładce Elle

Angelina Jolie ze swoimi pupilami

Angelina Jolie ze swoimi pupilami

Angelina Jolie w sesji dla Elle

Angelina Jolie w sesji dla Elle

×